X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dlaczego nic jeszcze nie widac?
Odpowiedz

Dlaczego nic jeszcze nie widac?

Oceń ten wątek:
  • Karinio Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, do sądnego dnia i mojej wizyty u gina zostało 3 dni... denerwuje się, ale już nie tak bardzo. Co ma być to będzie. Objawy ciążowe mam nadal, piersi rosną, nudności są, kłuje w podbrzuszu, brzuszek się wybrzuszył :)

  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam fiksować, bo kolejną wizytę mam 9 lipca, a nie mam żadnych objawów charakterystycznych. Mam tylko duży brzuch, większy apetyt i nic. Czy któraś z Was przeszła ciążę bez nudności i wymiotów? Mój M. na mnie krzyczy i mówi że szukam dziury w całym i że powinnam się cieszyć ale już nie wiem

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • Karinio Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nudności mam, aczkolwiek o wiele mniejsze niż w pierwszej ciąży. Czytałam za to wypowiedzi dziewcząt, które ich w ogóle nie miały. Niektórzy mają zaparcia, a ja z kolei non stop sraczka ;) chyba z nerwów.
    każda ciąża inna. Postaraj się nie martwić (dobrze mówić co nie?;)

  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwo powiedzieć :D

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • Agss99 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    ja na pierwszej wizycie byłam 19.06, według USG 6 tydzień ciąży, ginekolog stwierdziła, że widać bardzo ładny pęcherzyk i "coś" w środku, czego nie jest w stanie jeszcze określić i zmierzyć... kolejna wizyta 3 lipca o 21.00 zwariuje do tego czasu, tak jak wy naczytałam się w internecie i teraz się stresuje... dodatkowo ostatnio w nocy miałam straszny ból pleców w odcinku lędźwiowym, oczywiście pełno informacji o poronieniu itp., ale znalazłam też informację, że przy tyłozgięciu macicy (w moim przypadku jest właśnie to tyłozgięcie) może występować taki ból, wiem, że ciąża to ciągle czekanie, ale... chyba jestem zbyt mało cierpliwa ;):P

    muminka83 lubi tę wiadomość

  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agss99 ja chyba nie mam tyłozgięcia a bóle pleców się pojawiały ledwo mogłam stać, lekarz kazał wypoczywać dużo leżeć i faktycznie pomogło :)

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hikaru wrote:
    A ja zaczynam fiksować, bo kolejną wizytę mam 9 lipca, a nie mam żadnych objawów charakterystycznych. Mam tylko duży brzuch, większy apetyt i nic. Czy któraś z Was przeszła ciążę bez nudności i wymiotów? Mój M. na mnie krzyczy i mówi że szukam dziury w całym i że powinnam się cieszyć ale już nie wiem

    Ja jestem z tych bez wymiotnych ;) do 7 tc trochę mnie mdliło, ale niegroźne to było. Wymiotowałam dwa razy w nocy po zjedzeniu czegoś ciężkiego. Dodam, że ciąża rozwija się prawidłowo :)

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że nie jestem sama :)

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • Warkocz Bereniki Koleżanka
    Postów: 52 10

    Wysłany: 7 lipca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hikaru, ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych "charakterystycznych" objawów poza nieustającą sennością ;) zero mdłości, wymiotów itp. więc się nie stresuj tylko się ciesz, szczęściaro ;)

    anie93lica lubi tę wiadomość

    a74d089cfe.png
  • emily25 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem tu nowa I chyba oszaleje dzis bylam u gina to wedlug om 4t6d ciazy a gin nic nie zobaczyl tylko endometrium 18mm powiedzial ze ciaza bedzie ale poki co jest wczesna dodam ze w grudniu mialam us martwa ciaze w 8tc I boje sie teraz bo od paru dni po glowie chodza mi mysli o ciazy pozamacicznej.

    november123 lubi tę wiadomość

  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emily nie stresuj się! teraz to może być kwestia jednego dnia - dzisiaj nie ma jutro/pojutrze może już być. to bardzo wczesny moment i nie ma niczego złego w tym że jeszcze nie widać :)

    69vc2j6.png
  • Warkocz Bereniki Koleżanka
    Postów: 52 10

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily na tak wczesnym etapie raczej niewiele można zobaczyć. Jak się stresujesz to sprawdź sobie przyrost bety ale na kolejne usg wybierz się za 2-3 tygodnie chyba że lekarz zalecił inaczej. Pamiętaj że każda ciąża jest inna więc poprzednie doświadczenia nie muszą mieć żadnego wpływu na Twoją obecną sytuację. Głowa do góry :-)

    a74d089cfe.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ