X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dobry ginekolog - szczecin
Odpowiedz

Dobry ginekolog - szczecin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 30 listopada 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kogo polecacie prywatnie ? a kogo na NFZ?

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • frotka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj! Ja w pierwszej ciąży chodziłam do D. Dębskiej- Jaroszewicz. Uważam, ze bardzo dobrze opiekowała się mną, dlatego teraz też postanowiłam, że ona będzie moim lekarzem prowadzącym. Przyjmuje na NFZ. Na usg chodziłam do Węgrzynowskiego (ceny dość wysokie). Raz korzystałam tez z usług Czajkowskiego, (gdy nie mogłam dostać się do Węgrzynowskiego). W 13 tygodniu powiedział mi, ze urodzę dziewczynkę i potwierdziło sie. Siostra z kolei bardzo poleca Engel (przyjmuje prywatnie). Podczas pobytu w szpitalu (z powodu poronienia) poznałam męża tej lekarki - Engel. Okazał się jedynym wyrozumiałym i empatycznym lekarzem na całym oddziale. Jedynym, który przyszedł do mnie i wytłumaczył, co się ze mną dzieje. Byłam mu wtedy bardzo wdzięczna. Nazywa się Hajdasz, czy jakoś tak :) A ty do kogo chodzisz?

    geq4dq3.png
    m3sxikgn5f1i089j.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ