X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dwa ciałka żółte
Odpowiedz

Dwa ciałka żółte

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Liliili Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 21 października 2022, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na pierwszej wizycie (5tyd) i lekarz zauważył dwa ciałka żółte ake jeden zarodek w macicy. Boję się bo mówił o możliwości, że drugi mógł zagnieździć się w jajnikach... Miał ktoś taką sytuację?

  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 26 października 2022, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie sprawdził jajników? Mogło się też zdarzyć, że tylko jeden się zagnieździł lub drugi dobrze się chowa :) idź na USG za tydzień, wtedy już będzie widać co i jak. U mnie w brzuchu bliźniaki, na początku były 2 pęcherzyki ciążowe, ale 1 zarodek. Często jednak ten drugi zarodek widać dopiero później.

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ