X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dwa ciałka żółte
Odpowiedz

Dwa ciałka żółte

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Liliili Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 21 października 2022, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na pierwszej wizycie (5tyd) i lekarz zauważył dwa ciałka żółte ake jeden zarodek w macicy. Boję się bo mówił o możliwości, że drugi mógł zagnieździć się w jajnikach... Miał ktoś taką sytuację?

  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 26 października 2022, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie sprawdził jajników? Mogło się też zdarzyć, że tylko jeden się zagnieździł lub drugi dobrze się chowa :) idź na USG za tydzień, wtedy już będzie widać co i jak. U mnie w brzuchu bliźniaki, na początku były 2 pęcherzyki ciążowe, ale 1 zarodek. Często jednak ten drugi zarodek widać dopiero później.

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ