Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr dziwna wydzielina po luteinie
Odpowiedz

dziwna wydzielina po luteinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 8 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy zdarzyło wam się, że po luteinie dopochwowej miałyście serowatą wydzielinę jak przy grzybicy? Jak wcześniej brałam luteinę 50 mg to miałam dużo płynnej wydzieliny a od zeszłego tygodnia biorę luteinę 100 mg ( trochę większe tabletki) ze względu na odstawienie duphastonu i mniej więcej od tego czasu mam sporo takiej gęstej, serowatej wydzieliny a nie mam żadnych innych objawów grzybicy typu świąd czy pieczenie i zastanawiam się czy ta luteina po rozpuszczeniu wypływa ze śluzem stąd taki grudkowaty, ale jest naprawdę gęsty..

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to są resztki tabletek, także nie przejmuj się ;) ja codziennie rano jak się budzę witam resztki z poprzedniego dnia ( a biorę 3x1 100 mg).

    relgdf9hrp5i882w.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak właśnie podejrzewałam :)

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ