X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Interpretacja testu ciążowego
Odpowiedz

Interpretacja testu ciążowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny

    Piszę tutaj bo jesteście zaprawione w bojach i już pewnie po różnych sytuacjach:)
    Chodzi mi o interpretację...testu ciążowego.
    Czy zdarzyło się tym, które są obecnie w ciąży, że na teście ciążowym pojawiła sie dosć wyraźnia druga kreska ale widoczna tylko pod światło?
    Dziwna historia, miała któraś z Was coś takiego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej powtórz test, albo idz na b-hcg jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie nie.
    Nie chcę za wcześnie robić bety. Zmiane testu siusianego z pozytyw na negatyw jakos zniosę- mogą byc błedne itp. Krew ewidentnie pokaze co i jak.
    Poprzednia ciąża była biochemiczna i tylko niepotrzebnie się nakręciłam, zrobiłam za wcześnie, nie utrzymało się i potem wiadomo...Teraz beta bedzie robiona / jesli @ nie bedzie/ co najmniej tydzien po @.
    Chciałam tylko poznać Wasze opinie przyszłe mamuśki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja test ciążowy robiłam 1 dzień po dniu spodziewanej miesiączki i wyszły 2 kreski, co prawda 2 jaśniejsza ale była gołym okiem widoczna (bez dopatrywania się np. pod światło) Lepiej poczekaj kilka dni i powtórz test:)

    Teress lubi tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 15 września 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdarzyło mi się coś takiego. O wiele częściej 2 kreska jest blada, ale widoczna nawet w ciemnym pokoju. Cierpliwości:) Powtórz test za 2 dni.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam poczekam:)
    Tylko tak się zastanawiam bo pierwszy raz miałam taką sytuację a jak zwykle w necie opinii jest mnóstwo:)
    A że tutaj już mamuśki to chciałam zasięgnąć języka u źródła;)

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 15 września 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na niektórych testach jest takie wgłębienie w miejscu 2 kreski i czasami pod światło może się wydawać... Jak test był naprawdę pozytywny to nie miałam wątpliwości.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, tylko że na tym teście druga kreska pod to swiatło była dość wyraźna i pojawila sie od razu.
    Ale macie rację. Poczekamy, zobaczymy;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak dwa razy kiedy robiłam test (w I i II ciąży) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka tak miała jest teraz w 7 miesiącu więc trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli statystyki podzielone;)
    Dzięki dziewczyny za info!

  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 15 września 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:51


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zrobiłam 3 testy- dwa z allegro i jeden apteczny.
    Allegrowe pokazały mocniejsze kreski pod światło, apteczny tez pod swiatło pokazał druga kreske ale zdecydowanie mniej wyraźna:)

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 15 września 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy test również był taki jak piszesz - oczywiście zrobiony przed czasem z braku cierpliwości. Nie brałam jednak jego za pozytywnego, lecz bardziej jako zwidy i byłam nastawiona na nie, bo wszystkie moje dolegliwości wskazywały raczej na zbliżającą się miesiączkę. W dniu kiedy jednak nie przyszła i powtórzyłam test krecha była już wyraźna ale nadal dość jasna :)

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie:)
    Zastanawia mnie tylko dlaczego ta krecha jest tak wyraznie widoczna pod swiatło, a na zewnątrz nic nie wyszło.
    Może faktycznie jakiś feler. Bo wydaje mi się że gdyby coś było to nawet bez swiatła bylby chociaz cien cienia.
    Robiłam tez test z popoludniowego siusiania wiec pewnie tez mniej wiarygodny.

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 15 września 2013, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia ja robiłam test na 3 dni przed okresem i mialam bardzo blada kreska... i tez na początku widoczna tylko pod światło ;)
    Jak widzisz po suwaczku udalo sie ;)
    Trzymam kciuki

    kookana1987 lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki vivien, będę sprawdzac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś znow to samo z porannego moczu. Cien cienia drugiej kreski na płasko, mocno widoczna druga krecha pod swiatło/ nawet nie zupelnie pod światło tylko lekko pod kątem/
    Oszaleję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy powinnas dostać @ coś czuje ze to fasolka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana po tej biochemicznej to ja juz sama nie wiem jak ten moj cykl bedzie wygladał.
    Jeśli wszystko jest jak powinno to za jakies 6-7 dni.
    Fajnie by było jakby się udało tym razem:)
    Miałam tez wyjatkowo szybka implantację- w 4 dniu/ choc wykres pokazuje inaczej ja ewidentnie czułam kiedy mam owulację i kiedy implantację.
    Z tego akurat sie cieszę, bo podobno im szybsza, tym wieksze prawdopodobienstwo że ciąża sie utrzyma.
    No i według moich wyliczen dzis jest 4 dzien po implantacji, a testy ciazowe z czułoscia 25 pokazuja kreski jakos 5-7 dni po, więc przyjdzie mi jeszcze chwilke poczekać:)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ