X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jaki miałyście progesteron na początku ciąży?
Odpowiedz

Jaki miałyście progesteron na początku ciąży?

Oceń ten wątek:
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny właśnie dowiedziałam się, że jestem w bardzo wczesnej ciąży.
    11dpo, jasna różowa kreska na teście i beta 24,2.
    Progesteron w 8dpo i 11 dpo wynosi 48 (biore luteine dopochwowo 2 razy dziennie, bo owulacja byla stymulowana Femarą).
    Wcześniej w cyklu bez luteiny progesteron 8dpo wyniósł 27.
    Napiszcie proszę na ilę wpływa luteina na wynik bety?

    urocza lubi tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina ma sie nijak do bety.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Beta 10dpo - 20,progesteron - 32.
    Myślicie,że ok?
    11dpo leciutko podbarwiony sluz...
    Troche sie martwie

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, chodziło mi o to na ile wpływa Luteina na poziom progesteronu we krwi.
    Urocza- jesteśmy na podobnym etapie :) trzymam za nas kciuki. Progesteron ok. Tez miałam lekko podbarwiony śluz ok 10-11 dpo. Pewnie efekt zagnieżdżenia

    bisacz, urocza lubią tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Przepraszam, chodziło mi o to na ile wpływa Luteina na poziom progesteronu we krwi.
    Urocza- jesteśmy na podobnym etapie :) trzymam za nas kciuki. Progesteron ok. Tez miałam lekko podbarwiony śluz ok 10-11 dpo. Pewnie efekt zagnieżdżenia


    o ile mi wiadomo, luteina podnosi wynik progesteronu ( jest naturalna), ale duphaston jest syntetyczny i nie zmienia wyniku

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Przepraszam, chodziło mi o to na ile wpływa Luteina na poziom progesteronu we krwi.
    Urocza- jesteśmy na podobnym etapie :) trzymam za nas kciuki. Progesteron ok. Tez miałam lekko podbarwiony śluz ok 10-11 dpo. Pewnie efekt zagnieżdżenia
    Ja biorąc luteinę 2 x 50 w 14 dniu po owulacji miałam progesteron na poziomie 87, lekarz powiedział, że duży ale i tak zostałam na luteinie.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się bierze progesteron przed ciążą i na początku, to lek boją sie odstawic na poczatku ciąży, ja brałam do 16tc, ale zaczełam przed

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluz juz ok,bialy ☺
    teraz czekam na powtorke bety,ale emocje
    Dzieki i tez kciukam za Ciebie!
    Asia_08 wrote:
    Przepraszam, chodziło mi o to na ile wpływa Luteina na poziom progesteronu we krwi.
    Urocza- jesteśmy na podobnym etapie :) trzymam za nas kciuki. Progesteron ok. Tez miałam lekko podbarwiony śluz ok 10-11 dpo. Pewnie efekt zagnieżdżenia

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 1 lutego 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza, jak beta?
    U mnie beta z 24 w 11 dc skoczyła na. 74 w 13 dc. Myślicie ze przyrost jest wystarczający?

    urocza lubi tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 2 lutego 2016, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Urocza, jak beta?
    U mnie beta z 24 w 11 dc skoczyła na. 74 w 13 dc. Myślicie ze przyrost jest wystarczający?
    Beta z 13dpo 87,9☺
    Myśle,że nasze bety jak na razie są bardzo w porządku!

    Asia_08 lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Urocza, jak beta?
    U mnie beta z 24 w 11 dc skoczyła na. 74 w 13 dc. Myślicie ze przyrost jest wystarczający?


    Najprostsze liczenie - co dwa dni pomnóż przez 2 :) Dopiero jak będzie mniej, to warto wyliczyć, czy urosło o conajmniej 60%, co też jest ok.
    Na przyszłość, żebyście się nie denerwowały - beta powyżej 1000 rośnie nieco wolniej.

    urocza lubi tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza! Gratulacje! Jedziemy na tym samym wózku i mam nadzieję, że w październiku będziemy pchać wózki z naszymi kruszynkami :D

    urocza lubi tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Belly w zakładce "Baza Wiedzy" są Kalkulatory ciąży i w nich jest kalkulator przyrostu HCG :)

    urocza lubi tę wiadomość

    1usai09khne0c7t3.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    Beta z 13dpo 87,9☺
    Myśle,że nasze bety jak na razie są bardzo w porządku!
    Już mam zaburzenia koncentracji,nie z 13dpo a z 12dpo☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 18:58

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia123 wrote:
    W Belly w zakładce "Baza Wiedzy" są Kalkulatory ciąży i w nich jest kalkulator przyrostu HCG :)
    Wiem,wiem,od raz przeliczyłam.teraz odczekam do czwartku,a w piątek lekarz.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza masz jakieś bóle w podrzuszu? Bo ja czuję bóle miesiączkowe i już stresuje. Dziewczyny na wątku o bólach we wczesnej ciąży uspakajają..

    urocza lubi tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Urocza masz jakieś bóle w podrzuszu? Bo ja czuję bóle miesiączkowe i już stresuje. Dziewczyny na wątku o bólach we wczesnej ciąży uspakajają..
    Nie martw się na zapas, też czytałam, że to normalne.
    Na razie nie mam bóli, choć coś tam dziwnego się dzieje, takie dziwne uczucie. Od laparo nie miałam bóli podczas okresu. Po Twoim opisie widzę, że też sporo przeszliście.
    Wczoraj ból krzyża mnie złapał po lewej stronie, ale jak poleżałam to przeszło.
    Najbardziej męcząca jest bezsenność w nocy, dziś pobiłam rekord - pobudka o 1.30.
    W pracy potem umieram ze zmęczenia.
    W piątek mam lekarza, wiem, że trochę za wcześnie, ale przełożyli z przyszłego piątku na ten.

    Asia_08 lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza, faktycznie mam litanię dolegliwości ale dzięki temu ze pol roku przed staraniami wzięłam sie za diagnostykę i leczenie to udało sie po 4 miesiącach starań i to juz w drugim cyklu owulacyjnym / bo 2 na 4 były bez owu.
    A Wy długo staraliście sie?
    To coś dziwnego to co to jest? Takie napięcie w podbrzuszu? Rozpieranie jakby?
    Tez zapisałam sie na wizytę na piątek, pewnie niewiele zobaczymy.. Ale spokój ducha jest przecież najważniejszy ;)

    urocza lubi tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Urocza, faktycznie mam litanię dolegliwości ale dzięki temu ze pol roku przed staraniami wzięłam sie za diagnostykę i leczenie to udało sie po 4 miesiącach starań i to juz w drugim cyklu owulacyjnym / bo 2 na 4 były bez owu.
    A Wy długo staraliście sie?
    To coś dziwnego to co to jest? Takie napięcie w podbrzuszu? Rozpieranie jakby?
    Tez zapisałam sie na wizytę na piątek, pewnie niewiele zobaczymy.. Ale spokój ducha jest przecież najważniejszy ;)
    To faktycznie idziemy łeb w łeb ;)
    to uczucie dokładnie tak jak piszesz jakieś rozpieranie, napięcie i czasem ból ale jelitowy.
    staraliśmy się ponad dwa lata, z edometriozą, mięsniakami i słabszym nasieniem, po drodze moja histerolaparoskopia i laparo u męża na żylaki powrózka, bogata suplementacja, 4 inseminacje i kwalifikacja do rządowego in vitro. Przed rozpoczęciem procedury trafił nam się naturalny cud!!!

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 2 lutego 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko to przeżyliście swoje.. Całe szczęście udało sie i oby wszystko dobrze sie rozwijało. To faktycznie cud przed invitro :) wielkie gratulacje !

    urocza lubi tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ