X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jaki przyrost beta hcg w 6/7 Tc?
Odpowiedz

Jaki przyrost beta hcg w 6/7 Tc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 9 października 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem że o becie było dużo ale ja ciągle świruję i potrzebuję rady.
    Tydzień temu (to był odpowiednio 4t5d oraz 5t0d) mierzyłam betę z wynikami 840 mlU/ml i 3590 mlU/ml. Daje to przyrost ok 300% a więc bardzo duży. Pp pięciu dniach zrobiłam jeszcze raz- wynik 15150 co daje przyrost zaledwie 76% co dwa dni. Czy to normalne, że przyrost już teraz tak spada? Wiem, że nie powinnam się porównywać do innych ale jakie przyrosty Wy miałyscie na przełomie 6 i 7 Tc? Niestety na usg muszę jeszcze kilka dni poczekać...

    gann3e3k131pma53.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 października 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im beta wyższa tym przyrost jest niższy. Myślę, że nie masz się czym martwić tylko spokojnie czekać na usg :). Ja bety nie robiłam już w 6/7 tygodniu. Ale w podobnych okresach jak Ty te pierwsze badania. W 4t3d - 1118, w 4t6d -3891.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 9 października 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się martwię, bo dziewczyny pisały że wzrost zwalniał im później jednak. No a u mnie w ciągu tygodnia taki zjazd- z 300 na 77%. Może świruję, ale to bardzo wyczekana i wystarana ciąża a to jednak trochę rzuca się na psychę :)

    gann3e3k131pma53.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy później badalas jeszcze betę ? Ja robiłam dokładnie w tym samym czasie. 4m5d i 5+0. Po dwóch dniach przyrost zaledwie 22%
    Tylko znów wartości duże bo z 14328 na 16974.
    Przeraziło mnie to bardzo i martwię się o mojego okruszka. Widzę że u ciebie wszystko dobrze się skończyło . Rośnięcie zdrowi ;)

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ