X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kłucie w brzuchu podczas chodzenia
Odpowiedz

Kłucie w brzuchu podczas chodzenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mili88 Koleżanka
    Postów: 56 11

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 13 tc. Wczoraj po obiedzie odczułam niepokojący objaw. Podczas chodzenia czułam kłucie w prawej części brzucha. Mniej więcej w "połowie drogi" jajnika i pępka. Kłucie samoistnie ustąpiło. Myślałam, że może to wina ciężkostrawnego obiadu. Dziś ok południa sytuacja się powtórzyła. Kłuło podczas chodzenia oraz czułam delikatne ciągnięcie podczas schylania. Dolegliwość ustąpiła. Czy ten, nazwijmy to, dyskomfort, powinnam bezwzględnie zgłosić do lekarza czy jest to normalny objaw rozwijającej się ciąży?

    08hk3iv.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko to więzadła ja miałam ponadrywane i jak mnie zaczęło kuć to aż wystać nie mogłam radze kilka dni sie po oszczędzać i poleżec z tylkiem do gory :-) dodatkowo ja miałam dodane przez giną magnez

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2017, 14:07

    mili88 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ