X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kłucie w pośladku
Odpowiedz

Kłucie w pośladku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 23 października 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie zafasolkowane Panie. Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży ze standardowym pakietem :) czyli zmęczenie i nudności. Jest to moja 2 ciąża - poprzednia obumarła na podobnym etapie bez żadnych konkretnych sygnałów jak ból brzucha czy plamienie. Jedyne co mnie wówczas martwiło to uczucie kłucia w lewym pośladku - skomentowane przez lekarza jako rozciągająca się macica lub jakieś zwyrodnienie kręgosłupa. Ból odszedł po zabiegu łyżeczkowania. Jednak powrócił również w tej ciąży - czy również Wam towarzyszy niekiedy uczucie szpilek w pośladku ???

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 23 października 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie,pierwszy raz się z tym spotykam

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 25 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio zauważyłam , że miewam lekkie kłucia w podbrzuszu z prawej strony. Jak myślicie jest to coś niepokojącego ?

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikusia wrote:
    Ostatnio zauważyłam , że miewam lekkie kłucia w podbrzuszu z prawej strony. Jak myślicie jest to coś niepokojącego ?

    Też się zaczęłam zastanawiać. Teoretycznie u mnie dopiero końcówka 4 tc, ale od wczoraj zaczął mnie pobolewać jakby prawy jajnik. Trochę mnie to niepokoi :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam z synem takie kłucie w pośladku, chyba też lewym :) Z córką nic takiego mi nie było :)

  • Monii Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 listopada 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi czasami dokucza takie klucie, ciągniecie w pośladku. Jak powiedziałam o tym lekarzowi to zalecil mi łykanie magnezu, gdyż prawdopodobnie to jakies napięcia mięśniowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj strasznie boli wlasnie lewy pośladek,ze usiedzieć nie mogę,spac tez...okropnie boli i nie wiem co zrobić...Okropne uczucie:(

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam ból dziwny jakby kość tam w środku mnie bolała

    ***
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 23 września 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam potworny ból prawego pośladka i uda - wyczytałam że to może być rwa kulszowa, która czesto pojawia się w ciąży :( niestety nie ma na to leku, tylko okłady i aktywnosc fizyczna (basen, spacery). Ja mam od zawsze problemy z kręgosłupem więc podejrzewam że w ciąży mi sie to nasili kilkukrotnie..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Dobson Ekspertka
    Postów: 238 410

    Wysłany: 27 września 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak niestety mam, powodem jest ucisk na nerw kulszowy wywołany problemami z kręgosłupem lub złą budową mięśnia pośladka. Nic się z tym tak naprawdę nie da zrobić, trzeba się trzymać :D

    f2w3lhb8uhmwdzoi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ