X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kosmetyki naturalne do pielęgnacji
Odpowiedz

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majka90 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Rynek oferuje nam wiele kosmetyków, mazi, kremów na rozstępy, ujędrniające, przeciw cellulitowi... co stosujecie do ciała aby uniknąć rozstępów ?
    Czy stosujecie kosmetyki naturalne ? Jesli tak to jakie ? Czy są bezpieczne ?

    PRAWIEMAMA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie stosuję olej kokosowy. Jest bezpieczny. Później, przy większym brzuszku pomyśle nad czymś nowym.

  • Majka90 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź, a używałaś może masła kakaowego ?

    PRAWIEMAMA
  • Majka90 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czy olej kokosowy nie przesusza Twojej skóry ?

    PRAWIEMAMA
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam kolagenu naturalnego + balsamy na bazie kolagenu.
    Moja siostra używała i ani jednego rozstępu po ciąży nie miała :)

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • alimak:) Debiutantka
    Postów: 10 11

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziia możesz napisać jakiej firmy używasz ?




    16udcsqvzxqksrgl.png

  • Ewelenkaaa Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej też bym się chętnie dowiedziała więcej na temat naturalnego kolagenu i balsamu na jego bazie, obecnie używam kremów drogeryjnych ale nie mogę znieść ich zapachu. Po prostu koszmar i bez spinacza na nos się nie obchodzi :)

    ckai9jcgqejax6wj.png
  • danna Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 2 stycznia 2018, 21:44

  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelenkaaa wrote:
    Hej też bym się chętnie dowiedziała więcej na temat naturalnego kolagenu i balsamu na jego bazie, obecnie używam kremów drogeryjnych ale nie mogę znieść ich zapachu. Po prostu koszmar i bez spinacza na nos się nie obchodzi :)

    Naturalny kolagen z Colway, jest kosztowny ale teraz są promocje na niektóre produkty.

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ