X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kosmetyki w I Trymestrze
Odpowiedz

Kosmetyki w I Trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 21 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam jeśli przewinął się już ten temat, ale chciałam na świeżo Was zapytać jakie kosmetyki, balsami, oliwki, szampony stosujecie w pierwszym trymestrze?
    Co będzie najlepsze na ewentualne rozstępy itp.
    Jest to moja pierwsza ciąża, a właściwie jej początek. Naczytałam się, że warto zmienić kosmetyki na delikatniejsze, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakie, są te delikatniejsze...
    Przeszukiwałam ostatnio pułki w aptece i właściwie 99% kosmetyków jakie znalazłam jest dla kobiet od II Trymestru, a co z tym pierwszym...
    Będę wdzięczna za wasze opinie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:25

  • Arowana14 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciązy stosowałam żel do masażu marki HB. Działa przeciwko rozstępom. A działać trzeba już zanim zacznie brzuch rosnąć. Skórę ten żel fajnie ulastycznia, więc u mnie nie zrobiły się rozstępy.

    Aga
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 248 56

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam zwracanie uwagi na skład kosmetykow. Dobrze jeśli są to kosmetyki naturalne, Unikaj chemii. W sieci jest wiele przewodników na temat tego jak odczytać skład kosmetyków Nie jest to takie trudne i jak już raz się nauczysz, to potem nie będziesz miała z tym wiecej problemu.

    Ze swojej strony polecam również już od 1 trymestru zacząć stosowac kosmetyki na rozstępy. Dobrze jest przygotowywać skórę na wzrost brzucha bo potem moze być już o wiele trudniej. Niekoniecznie da Ci to pewność uniknięcia rozstępów, ale być moze sprawi, ze będą mniejsze.
    http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/29959,krem-na-rozstepy-pokonaj-problem-rozstepow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2020, 09:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ