X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krew z nitkami krwi na przemian z brązowym plamieniem.
Odpowiedz

Krew z nitkami krwi na przemian z brązowym plamieniem.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • roxi_mamatrojki Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 18 kwietnia 2023, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż sprawa wygląda tak.
    W piątek dowiedziałam się że jestem w ciąży po poronieniu samoistnym 5 marca .
    Dwie mocne kreski i radość i strach zarazem. Telefon do mojego lekarza i umówiona wizyta na wczoraj. W niedzielę plamienie z lekką krwią. Telefon do doktorka - duphostan dwie rano i jedna wieczorem. Wczoraj na USG zdrowe żywe dziecko z bijącym serduszkiem - 6/7 TC. Zalecenia Clexane plus duphostan zwiększona dawka do 4 razy dziennie . Dzisiaj nie wiem czy to po tym Clexane - rano czarne plamienie , teraz krew taka ciemna z nitkami nie jakiś skrzep czy coś takiego wielkiego . Boli jakichkolwiek brak.
    Boje się strasznie ...

    👩🏻26l 🧔🏻31l

    👩🏻‍❤️‍👨🏻+🧑🏻+👧🏻+🧑🏻=💗


    06.11.16r - 3860g 💙
    27.03.18r - 3250g 💗
    23.03.20r - 3050g 💙
    01.11.22r - starania o 4 ❤️
    17.01.22r - ⏸️🤍
    06.02.22r - bliźniaki 🤍🤍
    17.02.22r - czworaczki 🤍🤍🤍🤍
    05.02.22r - Poronienie samoistne..💔
    11.03.22r - Antybiotyk+💉AntygenD
    14.04.23r - ⏸️💥😍
    17.04.23r - Żywe z bijącym serduszkiem maleństwo 🩷(6/7tc)🩷
    17.04.23r - Zalecenia duphostan💊 i Clexane💊(ze względu na plamienia i krwawienia)
    19.04.23r - 13,4.. 😓

    💊 Acard 75mg 💊
    💊 Miovelia Nac 💊
    💊 Ovarin 💊
    💊 Wiesiołek 💊
    💊Nac 💊
    💊 Costagnus 💊
    💊 Witaminy 💊

    🌸Macica przodozgięta 🌸

    🌸 Czerpać z życia co najpiękniejsze i najlepsze, nie żałować , żyć tak by mieć co wspominać na staruszkowie lata 🌸💪
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ