X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Liczenie tygodnia ciąży
Odpowiedz

Liczenie tygodnia ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia944 Debiutantka
    Postów: 11 26

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny potrzebuję rady bo nie wiem jak to wszystko liczyć. Ostatni okres był 17.06 trwał około tygodnia (standard) cykle około 36 dni. Pierwszy test sikany pozytywny 28.07 cień cienia ale 29 i 30 coraz ciemniejsza kreska. 01.08 pierwsza beta 210 około 11:00 kolejna (z powodu wyjazdu 03.08) zrobiłam rowno po 24h po pierwszej tzn 02.08 wynik to 351. Z bety wychodzi 4-5 tydzień ciąży a z miesiączki prawie 7 tc? Proszę o wytłumaczenie tego bo ja już się martwię i nakręcam. Wizyta "dopiero" 10.08

  • Katarzyba Ekspertka
    Postów: 149 145

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jesteś w 8 tygodniu. 7skoncxonych tygodni i 2 dni

    👩'88 🙎🏻♂️'88
    starania od 2017
    Endometrioza głęboko naciekająca ENZIAN A3B2C3
    Endometrioza otrzewnowa IV stopień; Adenomioza
    Hormony w normie✔️ Kariotypy ✔️ bakteriologia✔️MTHFR - homozygota ❌
    V Leiden ✔️ SonoHSG✔️AMH 3,98 ✔️ TSH 1,98 euthyrox 75mg ✔️FT4,FT3, Anty-TPO, Anty-TG✔️
    Przeciwciała kardiolipinowe IGg i IgM✔️krzywa glukozy i insuliny ✔️ ANA✔️ histerskopia ✔️
    Mąż 💪👌
    2*ICSI nieudane - 3 transfery
    08.2021 - operacja endometriozy
    04.2022 - II kreski naturals
    08.12.2022 -51cm 2320g MOJA Córeczka!
  • Mayla89 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 lipca 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak liczyć ciążę po in vitro? Punkcja 5 lipca, transfer 10 lipca, zarodek 5 dniowy

  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 2981 7943

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayla słyszałam, że gino często liczy i tak od dnia miesiączki ale ja przy swoich wyliczeniach traktuje punkcje jako dzień owulacji. :)

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ