X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr luteina dopochwowo
Odpowiedz

luteina dopochwowo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiorek2611 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 września 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od 2 dni biorę luteinę dopochwowo i martwo mnie jedna spawa każda z was pisz, że wypływa dużo śluzu po zaklipowaniu tabletki. Ja nie zauważyłam śluzu tabletka też w całości też nie wypada. czy któraś z was też tak miała?

    kasiorek2611
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 2 września 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam na samym początku brania. Potem już jak barałam przez długi czas to od czasu do czasu tabletka wypłynęła rozpuszczona.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ