X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr małe dzieciątko:/
Odpowiedz

małe dzieciątko:/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 3 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Ostatnio byłam na usg w 8 tyg i 6 dni,i zarodek miał zaledwie 9.2 mm a gdzieś czytałam,że powinien mieć ponad 2 cm a tu nawet nie ma 1cm.Lekarz powiedział,że wszystko w porządku,serduszko bije.Jednak usg obliczyło,że to gdzieś 7/8 tydzień.Owulacje miałam 18 dnia cyklu przy cyklach około 31 dzień.Termin porodu powinien być około 9 kwietnia a usg przesunęło na 21 kwietnia.Spora różnica.Mimo to lekarz powiedział,że wszystko jest w porządku,że usg będzie jeszcze zmieniało wiek ciąży. Martwię się.Miała któraś z Was podobne zmartwienie?

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • SyIvvia Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 3 września 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, moje Maleństwo na początku 8 tyg miało 10 mm, mój lekarz powiedział, że to zupełnie w porządku. Każda ciąża rozwija się inaczej, tylko patrzeć jak Twoja Kluseczka skoczy jak na drożdżach. Dobrze wyczytałaś może tyle osiągnąć, ale nie musi, to zupełnie normalne :)

    s6ah8cs.png
    xnw4yx8doc5tkvi2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po ostatnim usg cofnęło o 4 dni wiek ciąży. termin z 20 marca na 24 marca(a na pierwszym usg na 15 marca:). tez się martwiłam ale maleństwo nadgoni :) teraz 11 września genetyczne, mam nadzieje, że da się przezierność zmierzyc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ