X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mały pęcherzyk:(
Odpowiedz

Mały pęcherzyk:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi bardzo, trzymaj się dzielnie. Życzę Ci szybkiego ponownego zafasolkowania.

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oxi wrote:
    No i stało się...dziś dostałam okres :(

    Bardzo mi przykro :( to napewno nie jest łatwa sytuacja.. Ale trzymam mocno kciuki żeby następnym razem się udało.

    201411191762.png
  • Oxi Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za wsparcie, jesteście kochane :) Orientujecie się, kiedy można starać się o dzieciaczka po samoistnym poronieniu?

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oxi, ja poroniłam samoistnie pierwszą ciążę i trzech niezależnych lekarzy (państwowy w przychodni, prywatny i szpitalny) poleciło mi starać się po trzech cyklach.

    Po dwóch porobiłam badania zlecone przez mojego gina (m.in. morfologia, tarczyca, progesteron), które wyszły idealnie, łącznie z usg i dostałam od lekarza zielone światło do starań. Tym sposobem w trzecim cyklu po poronieniu, za pierwszym podejściem zaszłam drugi raz w ciążę :).

    Warto po tym krwawieniu sprawdzić, czy macica dobrze się sama oczyściła, zrób sobie kontrolne usg. I powodzenia :). Wiem, że sytuacja jest przykra, ale to się zdarza, czasami nasz organizm naprawdę podejmuje mądre decyzje i później już jest wszystko w najlepszym porządku.

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie byłam na usg. Pęcherzyk 5 mm bardzo ładnie widoczny...
    Gin zaleciła jeszcze jedna bete, założyła kartę ciąży i zleciła wszystkie badania wyk do 10 tyg ciąży.
    Następna wizyta 30 kwietnia.

    Trzymajcie kciuki!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • madzia89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 października 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Opowiem Wam moją historie w którą nadal nie mogę uwierzyć :) Staraliśmy się o dzidzie 14 miesięcy. I nic. W tym czasie podjęliśmy decyzję o ślubie. (jesteśmy razem kilka lat, mieszkamy razem, chcieliśmy tylko ten papierek) Tak więc ruszyło. Rezerwacja wszystkiego, wpłacone wszystkie zaliczki. Mówię do mojego narzeczonego może odłożymy te starania żeby czasem nie było, że się uda i problem z przekładaniem ślubu. A On na to: Skarbie tyle czasu się staraliśmy i nic wątpię, zeby maleństwo zrobiło Nam takiego psikusa. Ale ja w głowie jednak miałam to że pragnę dziecka ale jak już organizujemy ślub.. tak więc o maleństwie w ogóle nie myślałam i.. Ok. czekam na miesiączke, spóźnia sie 3 dni, nawet nie wspominam narzeczonemu, że coś jest nie tak zdarzało sie, że mi sie spóźniał te dwa czy trzy dni.. Na czwarty dzień miałam wolne w pracy mój uochany pojechał i mowie a zrobie test bez zbędnych złudzeń, bo tyle testów robiłam (!) W końcu zrobiałam położyłam na półke i czekam a tam.. 2 kreseczki.! biegiem po nastepny test nie moglam uwierzyc i na drugim.. 2 kreski! :) Tak więc tydzień przed planowanym ślubem pojade na porodówkę :) trzeba przelożyć ten ślub :)

    A moje objawy ?
    hmm..
    zero. dopiero tak 4 dni przed spodziewana @ dolegliwosci jak na @ choc mialam takie ale tylko dzien przed.
    a więc: kłucie jajników raz jeden raz drugi jak kucałam to tak ciągło.. ale PRAWY. w sam dzien spodziewanej @ brzuch nadety jak baloni delikatny bol macicy. Dwa dni pozniej mowie skarbie jedziemy kupic spodnie te mi sa ciasne przytylam, a skarb moj no wreszcie tyjesz (176cm waga 47kg). Sutki baaaardzo powiekszone i gruczolki, jak dotknelam piersi to tylko delikatny bol po bokach no i śluz. dużo sluzu. 3 dzien po spodziewanej @ mowie cholera grypsko mnie bierze, narzeczony mowi ale jestes rozpalona klade sie spac, nastepnego dnia wstaje rano i "choroba" jak reka odjał. dzien przed testem to samo. Znow " choroba" budze sie rano i czuje sie jak nowonarodzona :)

    TERMIN 05.06.2016 :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ