X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Metranidazol
Odpowiedz

Metranidazol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katerina Debiutantka
    Postów: 9 46

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,mam pytanie czy któraś z was stosowała Metronidazol 500mg dopochwowo?Ginekolog powiedział,że mam brać,ale ja się boję.Jestem w 5 tc i przeczytałam ulotkę,że w pierwszym trzymestrze go nie wolno stosować.Nie wiem co mam robić i nie chcę zaszkodzić maleństwu.Pomóżcie,proszę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2015, 09:49

    Katerina
  • maggy/mags Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno lekarz podal Ci powod przepisania tych tabletek?!
    Pamietaj ze infekcji bakteryjnych nie mozna lekcewazyc a w szczegolnosci w ciazy. Antybiotyk nie zaszkodzi dzidzi o to sie nie martw, dziala on na bakterie. Za to nieleczona infekcja moze byc grozna.
    Glowa do gory! Zaufaj swojemu lekarzowi i nie martw sie :)

    Pozdrawiam!!

    Magda

    9f3accfc6a4880342369b28e415b2a6c.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie leczona infekcja moze wywołać nawet poronienie, więc zaufaj lekarzowi , wie co robić. Po drugie czasem trzeba wybierać między większym a mniejszym zlem.
    Głowa do gory.

  • Katerina Debiutantka
    Postów: 9 46

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 wrote:
    Nie leczona infekcja moze wywołać nawet poronienie, więc zaufaj lekarzowi , wie co robić. Po drugie czasem trzeba wybierać między większym a mniejszym zlem.
    Głowa do gory.
    Dziękuję.A jeszcze dzisiaj byłam u innego ginekologa i powiedział,że nie wolno brać metronidazolu w ciąży i wypisał jakieś inne naturalne Nystatyn (jeśli dobrze przeczytałam na recepcie). Spróbuje ten Nystatyn,mam nadzieje,że będzie dobrze.

    Katerina
  • Karri Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nystatyna jest bezpieczna w ciąży - i co najważniejsze skuteczna.

  • Katerina Debiutantka
    Postów: 9 46

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karri wrote:
    Nystatyna jest bezpieczna w ciąży - i co najważniejsze skuteczna.
    Super,to już wiem, co mam brać.I zmienię ginekologa.Dziękuję wszystkim :) :*

    Katerina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ