X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ⏸️ na teście- co dalej ?!
Odpowiedz

⏸️ na teście- co dalej ?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xMartaa Przyjaciółka
    Postów: 113 149

    Wysłany: 5 lipca 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczyłaś pozytywny wynik testu ciążowego⏸️ co robić?!🤔
    Czekałaś na to, spodziewałaś się, lub nie i nagle to się stało, a Ty kompletnie nie wiesz co dalej... 😄
    Podzielmy się tutaj swoimi reakcjami, doświadczeniami, spostrzeżeniami 😊
    Kiedy na pierwszą wizyte do ginekologa?👩‍⚕️👨‍⚕️
    Jakie zrobić badania?💉🩺📑
    Pierwsze objawy.😄😕🤢
    Czy brac jakieś leki? Jakie?💊

    I wiele, wiele innych pytań...❓️

    Kto pyta nie błądzi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2023, 21:09

    👩🧔‍♂️ 26l
    👦2016r 💙

    🏥2022 operacja guzków endometriozy w bliźnie po cc
    👶05.2023- początek starań o drugie dziecko
    02.07‐ dwie kreski na teście ⏸️
    01.08- jest ❤️

    6925
  • Megi93 Ekspertka
    Postów: 167 57

    Wysłany: 7 lipca 2023, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszymi objawami ciąży oprócz braku okresu był ciągły głód, zmęczenie i zdenerwowanie. Po zrobieniu testu w ten sam dzień pojechałam na zbadanie poziomu beta HCG, do lekarza poszłam w 6 tygodniu, byl już widoczny pęcherzyk i malutki zarodek, na kolejnej wizycie w 8 tygodniu biło juz serce. Z suplementów/ leków brałam tylko femibion. Pamietam, że te pierwsze tygodnie byly psychicznie najgorsze, bo martwiłam się czy nie stracę dziecka, czy jest tętno itp. Ale chyba większość kobiet ma podobne odczucia na początku ciąży

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ