X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr nowina o dzidziusiu. kiedy?
Odpowiedz

nowina o dzidziusiu. kiedy?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie co do tego kiedy oznajmilyscie swoim rodzicom, tesciom, znajomym że spodziewacie się dziecka? U nas 6 tyd. O ciąży wiemy tylko My i moja mama - z nią jestem blisko mam bardzo dobry kontakt i wiem ze zawsze mi pomoże, doradzi.. Jak to było u Was?

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 10 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy zamiar podzielić się tą wiadomością po wizycie serduszkowej. Kusi mnie strasznie żeby przyznać się rodzicom i bratowej ale muszę być twarda ;-)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też tak myślimy że powiemy dopiero jak usłyszymy serduszko na następnej wizycie czyli w 9 tygodniu - jak wszystko będzie ok :)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu M powiedziałam od razu jak zobaczyłam 2 kreski na teście ( jak wrócił z pracy) później zadzwoniłam do mamy i przyjaciółki a reszcie powiedziałam po pierwszym USG czyli jakoś w 4 tyg jak zobaczyłam maleńką kropkę :)

    Nie chciało mi się czekać i siedzieć po ciuchu :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rodzina mojego faceta dowiedziała się w 9 tc mama wiedziała od razu co za tym idzie dużo osób już wie :D babcia się chwali

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas z mężem też korci Bardzo. :) ale chcemy poczekać do 9tyg :) musimy jakoś wytrzymać :) jak usłyszymy serduszko to już na pewno się nie powstrzymam.. Hihi :)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexa wrote:
    Nas z mężem też korci Bardzo. :) ale chcemy poczekać do 9tyg :) musimy jakoś wytrzymać :) jak usłyszymy serduszko to już na pewno się nie powstrzymam.. Hihi :)
    My czekaliśmy na bicie serduszka :) pierwsze usg miałam w 5tc wiec był sam pęcherzyk

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam we wtorek u ginekologa powiedziała że wszystko ok, widzieliśmy 8 mm naszego szczęścia :)

    Lila84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To poczekamy, mam nadzieję że szybko minie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wiedział od razu, rodzicom powiedzieliśmy w 8 tyg akurat wtedy miałam wizytę na której widziałam pięknie bijące serduszko od samego początku jak tylko się dowiedziałam ze jestem w ciąży z racji mojej pracy byłam na zwolnieniu lekarskim więc długo nie można było utrzymać tego w tajemnicy bo ile można wykorzystywać zaległy urlop :-P

    Szalona CZARNA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mężowi też oczywiście Powiedziałam od razu :) 1 maja zrobiłam mu pobudke o 6 rano :D ja normalnie pracuje - fizycznie bo sprzątam po domkach zagranicą ;) ale czuję się dobrze, mam dużo Energii to chyba nie ma żadnych przeciwwskazań. Nic mnie nie boli :) ale po pracy odpoczywam cały wieczór za to :D

  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) My z mężem powiemy komu trzeba dopiero około 12 tygodnia po badaniach prenatalnych. Ale u nas jest inna sytuacja bo pierwszą ciąże straciliśmy w 16 tygodniu i jesteśmy teraz ostrożni. Jesteśmy w 7 tygodniu ciąży i jedyną osobą, która się domyśliła jest moja teściowa :) Więc ona wie i milczy jak grób. Badania prenatalne mam 10 czerwca więc musimy miesiąc jeszcze wytrzymać z nowiną :)

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona CZARNA wrote:
    Cześć dziewczyny :) My z mężem powiemy komu trzeba dopiero około 12 tygodnia po badaniach prenatalnych. Ale u nas jest inna sytuacja bo pierwszą ciąże straciliśmy w 16 tygodniu i jesteśmy teraz ostrożni. Jesteśmy w 7 tygodniu ciąży i jedyną osobą, która się domyśliła jest moja teściowa :) Więc ona wie i milczy jak grób. Badania prenatalne mam 10 czerwca więc musimy miesiąc jeszcze wytrzymać z nowiną :)
    16 TC? Z jakiego powodu? Współczuję.

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 15 maja 2015, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wiedział tego samego dnia :) Wysłałam mu smsa ze zdjęciem testu,bo akurat był "wyjechany" :) Mamie powiedziałam zaraz po nim. ;) Paru bliskim znajomym i rodzinie Męża powiedzieliśmy po badaniach bety i progesteronu, jak wiedzieliśmy,że wyniki są bardzo dobre. A reszcie ludzików po wizycie serduszkowej :)

    qXNVp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona CZARNA wrote:
    Cześć dziewczyny :) My z mężem powiemy komu trzeba dopiero około 12 tygodnia po badaniach prenatalnych. Ale u nas jest inna sytuacja bo pierwszą ciąże straciliśmy w 16 tygodniu i jesteśmy teraz ostrożni. Jesteśmy w 7 tygodniu ciąży i jedyną osobą, która się domyśliła jest moja teściowa :) Więc ona wie i milczy jak grób. Badania prenatalne mam 10 czerwca więc musimy miesiąc jeszcze wytrzymać z nowiną :)

    Moja teściowa to zaraz by latala i paplala ma prawo i lewo :-P, my powiedzieliśmy w 8 tyg ale z zastrzeżeniem żeby na razie nikomu nie mówili bo to początek różnie bywa moja mama milczała jak grób a teściowa na drugi dzień pół szkoły a co za tym idzie trochę wsi wiedziało :-P

    Karmar widzę ten sam etap chociaż u mnie według ostatnich 3 wizyt ciaza starsza o 2 dni w wczoraj na wizycie tak Babel się zakrywal że nie dało rady mu tam zajrzeć i dalej żyje w niepewności chociaż od początku czuje ze chłopak i wszyscy mi to mówią ale zobaczymy za miesiąc mam polowkowe więc już mam nadzieję że będzie na tyle łaskawy że pokaże :-) na razie wiem ze noszę 180 gram szczęścia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 06:22

    karmar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od razu powiedziałam wszystkim koleżankom,rodzinie...i sie skonczylo-poroniłam..a potem wszyscy z żalem patrzyli na mnie...i po co to? Od razu zaszlam w druga ciążę i tym razem wiedziała tylko moja mama,koleżanka, i ...szefowa w pracy:P A z reszta poczekalismy do momentu jak na usg będzie bilo serduszko..i...warto bylo czekać :)

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 16 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel, w pełni rozumiem przypadek z paplaniem mamy :D Moja mama jak się dowiedziała,to wszystkim powiedziała,chociaż prosiłam,by poczekała :D Nawet jak pojechała do mechanika na przegląd, to od razu się wygadała,że będzie babcią :D

    Ja mam wizytę w poniedziałek, zobaczymy wtedy,na jakim etapie jest moje dziecię :)

    qXNVp2.png
  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 17 maja 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najblizszym od razu a reszta po prenatalnych. Ale tak sie przyzwyczailam do tajemnicy ze teraz nadal nie mowie tylko patrze na nich z satysfakcja ze to tylko moja dzidzia;)

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam test wyszły II kreski od razu powiedziałam mężowi i siostrze ;) Później powiem reszcie po wizycie gdy zobaczę serduszko ;)

    alexa lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to gratulacje! :) my jutro zaczynamy 7tc a za dwa tygodnie wizyta więc czekamy dalej z nowina :) mam nadzieję że będzie wszystko ok :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ