X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciążowe ustały - pomocy!
Odpowiedz

Objawy ciążowe ustały - pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej nie pociesza o.O

    Jak ktoś mi powie, że to wspaniały czas, to przywalę w ryj ;]

    Cóż, wiem że byłoby inaczej, gdyby wszystko było normalnie... Nie poszło - trudno, to następny raz... Jak moje znajome. Nie wyszło w 8-9 tygodniu, ale 3 miesiące i kolejna ciąża... A ja nie wiem, czy nie będę czekać kolejne cztery lata, nie wiem czy próbować naturalnie, czy uderzać od razu w inseminację... Ech.
    Popołudniem/wieczorem wszystko chyba będzie jasne, przynajmniej na ten moment.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umarło. Rozwinięte, bez akcji serca. Prawdopodobnie to się stało w sobotę.
    Jeśli do czwartku nic się nie wydarzy, mam się zgłosić na izbę przyjęć, wywołają poronienie.
    Chciałabym zniknąć...

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo, ale to bardzo mi przykro...

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro :(

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwornie boję się szpitala. Wolałabym, żeby samo się zaczęło.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Pauka Ekspertka
    Postów: 184 194

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo współczuje! We wrześniu przechodziłam to samo, łącze sie w bólu! Badz dzielna!

    thgfugpj83lrvnuq.png
    eFbYp1.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe_wzgórza, przykro mi bardzo :( Mam nadzieję, że w tym nieszczęściu uda się uniknąć szpitala. Ja pierwszą ciążę poroniłam w domu. Bolało ale dałam radę. Koniecznie bądź z kimś w domu. Musisz mieć opiekę. Przytulam...

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1716

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, nic się nie dzieje cały czas, więc szpital jutro :(

    kicia 123 lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro :(

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki znów przyda mi sie Wasza rada, od tygodnia meczy mnie kaszel, suchy z mokrym mozna powiedzieć ze na zmianę, najbardziej uporczywy jest w nocy... dostaje bardzo silnych napadów do tego stopnia ze az mnie potrafi naciągnąć, brzuch cały w zakwasach od ciągłego odkrztuszania.. masakra :(
    Czy taki kaszel moze zaszkodzic w 7tc? Wiem ze w późniejszych tygodniach może doprowadzić do wczesnego porodu, ale czy u mnie wywola jakies zmiany? Czy fasolce nic nie będzie przy takim częstym napinaniu brzucha?

    Dodam ze u lekarza bylam, dostałam prenalen i domowe sposoby.. ale jakos nie pomaga, dzis ide znów.

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę ze nie. Choroba ludzka rzecz. Przy ciazy zagrozonej to moze ale przy zdrowej nie zaszkodzisz malenstwu. Inna sprawa ze powinnas sie jak najszybciej wyleczyc :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 10:34

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u lekarza, brak zmian osuchowych, dostałam syrop Levopront (lekarka wie o ciąży) lecz na ulotce wyraźnie pisze, że lek przenika do łożyska oraz mleka matki, wiec jest przeciwwskazany w ciąży, no i jak być tu mądrym jak jedno drugiemu przeczy? :(

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to kaszel, a nie coś poważniejszego (zapalenie oskrzeli czy coś) to ja bym trzymała się leków dozwolonych dla kobiet w ciąży.
    Jak ja miałam kaszel to brałam Stodal.
    Są tez naturalne metody:
    https://parenting.pl/portal/syrop-w-ciazy

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, czy któraś z Was zażywała syrop prawoślazowy w pierwszym trymestrze? Jest bezpieczny? Mój kaszel nadal bez kataru, gorączki czegokolwiek wiec postanowiłam sięgnąć po ten lek bo meczy mnie i meczy..martwię sie jednak z tego powodu iż syrop zawiera etanol ale ponoć jest bezpieczny, ktoś coś wie? Doradzi? :)

  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchaj, a może inhalacje z soli fizjologicznej? Jak moja córcia (20mscy)ma kaszel, to robimy inhalacje i naprawde pomaga. Ale z tego co pamiętam syrop prawoslazowy jest ok. Jest w ogóle taka seria dla kobiet w ciąży- Prenalen (chyba) i tam też był syrop

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenalen kupiony i zażywam, ale jakoś nie chce pomóc, jutro zrobię inhalacje nie zaszkodzi a może pomoże ;) dziękuję!

  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 41

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki ciąża to bardzo indywidualna sprawa.Ja obecnie jestem w 18 tyg i od samego początku do teraz nie doświadczyłam żadnej dolegliwości ciążowej. Piersi bolały mnie przez jakiś czas chyba około 7 tyg i przestały. Mdłości i wymiotów - brak. Zaparcia - nic z tego :), zgaga - nie wiem co to, zachcianek brak . Do tego nie przytyłam ani jednego kg. Od zajścia w ciążę 59 kg i nic więcej. Dzidzia rozwija się super i o dziwo jest większa troszkę od swojego wieku ciążowego (na USG w 15 tyg 4 dni było ok. 150g) czyli nie wiem gdzie te kg sie podziewają bo brzuszek już dumnie wystaje. NIe przejmujcie się że "koleżanka wymiotowała jak kot a ja nie" bo to o niczym nie świadczy. Każda z nas ma swoją fizjologię, poziomy hormonów itp. Ważne żeby się wyluzować i cieszyć ciążą, bo ludzie na serio mają większe problemy niż brak dolegliwości. Pozdrawiam mamuchy

    Englein lubi tę wiadomość

    bluszczynka
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości plus kilka razy wymioty pojawiły się w w 8 tc i trwały do końca 10 tc. Teraz jestem w 11 i ani mdłości ani wymiotów. Lekarz powiedział że to ten czas w ktorym mogą się zmniejszać lub zaniknąć. Usg robione było, z dzieckiem wszystko dobrze :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ