X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Oczekiwanie na pierwsze usg
Odpowiedz

Oczekiwanie na pierwsze usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kasiek.28 Przyjaciółka
    Postów: 94 93

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😊 Mieliśmy podchodzić w lipcu do IVF, a tymczasem zaskoczenie - ciąża naturalna. Póki co przyrosty bety piękne. Trochę ciągnie mnie podbrzusze, ale mam nadzieję, że nie świadczy to o niczym niewłaściwym. USG dopiero 22 czerwca 😭
    W pierwszej ciąży serduszko nie zaczęło bić, a beta zaczęła spadać po 45tys.
    Jestem przerażona co to będzie tym razem 😭

    ♀️ 29
    ♂️ 34

    Ciąże:
    styczeń 2018 💔
    maj 2018 💔
    sierpień 2019 💔

    kariotyp ♂️ - 🆗
    kariotyp ♀️ - translokacja wz. zr. 13 i 16
    AMH - 6,08 ng/ml

    2023 - decyzja o IVF

    Czerwiec 2023 - ciąża naturalna
    beta-HCG:
    6.06 - 1063
    9.06 - 4424
    12.06 - 12159

    15.06 - 2.8mm i mamy ❤️
  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super! Co do USG to dobrze, że nie za wcześnie, bo można się naprawdę nastresować - wiem z autopsji. Dziś miałam drugie, bo tydzień temu inny lekarz powiedział mi, ze nic nie widzi i puste jajo... Beta rośnie ładnie, więc tylko spokój tu może pomóc :)
    Tu się mało co dzieje - jak coś to chodź na nasz wątek w ciąża-ogólnie, pozytywny test ciążowy maj - i coś z 2024 rokiem, taki długi :D Co prawda Ty jesteś z czerwca, ale jak nie ma takiego wątku, to trzeba sobie radzić :)

    preg.png
  • kociamama Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krewetka04 wrote:
    super! Co do USG to dobrze, że nie za wcześnie, bo można się naprawdę nastresować - wiem z autopsji. Dziś miałam drugie, bo tydzień temu inny lekarz powiedział mi, ze nic nie widzi i puste jajo... Beta rośnie ładnie, więc tylko spokój tu może pomóc :)
    Tu się mało co dzieje - jak coś to chodź na nasz wątek w ciąża-ogólnie, pozytywny test ciążowy maj - i coś z 2024 rokiem, taki długi :D Co prawda Ty jesteś z czerwca, ale jak nie ma takiego wątku, to trzeba sobie radzić :)
    Ja próbowałam tam przejść, ale człowieka pół dnia nie ma i już nie wie co się dzieje 🙈

    endometrioza

    03.2021 ciąża naturalna - 💔 10 tyg.

    15.04.2023 (11dpo) beta hcg - 59,5
    17.04.2023 (13dpo) beta hcg - 208,2
    ciąża naturalna
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ