X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Odstawianie leków
Odpowiedz

Odstawianie leków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 234 50

    Wysłany: 25 lipca, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem po in vitro, obstawiona lekami i obecnie 10 tydzień.
    Zaczęłam powoli odstawiać leki: w tym tygodniu hydroxychloroquine, encorton i estrofem.

    Czy któraś z Was miała jakieś skutki uboczne po odstawieniu tych lekow? Do tej pory czułam się bardzo dobrze, ale po zmniejszeniu dawek i obecnie odstawieniu mam wrażenie, ze moje bole kostno-stawowe przed ciążowe wracają 🤨.
    Jak wygladalo u Was schodzenie z lekow?
    Czy po odstawieniu wszystko było ok z dzieckiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 21:35

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
    2.2024 -naturalny biochem
    04.24 punkcja, stan zapalny endo
    w oczekiwaniu na transfer ❄️
    06.24 - transfer ❄️
    8dpt beta 164
    10dpt beta 413
    21dpt jest fasola i serce 🥳



    preg.png
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 209 141

    Wysłany: 26 lipca, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie w 11 tyg zaczynam odstawiać encorton i też się obawiam że ten okropny ból wróci.
    Hydroxych... mam brać chyba do końca. Jest bezpieczna w ciąży wg mojego lekarza. Ale upewnienia się za jakiś czas na wizycie u reumatologa😂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ