X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ostry bol brzucha w 11 tygodniu
Odpowiedz

Ostry bol brzucha w 11 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 21 listopada 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Nie wiem moze panikuje, ale od rana mam straszne bole brzucha a do tego od czasu do czasu jest on twardy. Czy mam sie martwic? Ginekologa mam w poniedzialek. Dodam, ze tydzien temu mialam lekkie plamienie i nisko lozysko sie rozwija. Moze ktoras tak miala?

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może możesz zadzwonić np. Do lux medu po poradę? Tam jest taka usługa bezplatna

  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 21 listopada 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zagranica mieszkam wiec zoszaje mi wizyta w szpitalu. A jak bylam na pocuatku ciazy u nich z plamieniami to mnie potraktowali byle jak i kazali przyjsc jak bede krwawic :/

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda słyszałam, że twardnienie brzucha to mogą być skurcze macicy. W którym tygodniu jesteś??? Dziewczyny na forum (też sie interesowałam tym twardnieniem) miały od ginekologów zalecane wapno. Ono nie zaszkodzi, ja kupiłam takie, poprosiłam w aptece takie, które mogą brać kobiety w ciąży. Ja brałam wapno na skurcze w nogach, widocznie pomaga na wszystkie skurcze, także macicy. Ja na plamienia biorę luteinę.

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli będziesz się coś zaopatrywać to też magnez możesz kupić, przeciwskurczowo działa. Tylko spójrz najpierw na formę magnezu, bo co z tego, że jest duża dawka jak słabo przyswajalna forma. Najlepiej przyswajalna forma to chyba cytrynian magnezu.

    Z takim ostrym nagłym bólem powinnaś się gdzieś zgłosić, ale jeśli nie masz możliwości to zaopatrz się właśnie we wspomniane wapno i magnez.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki!

    mloda1995 lubi tę wiadomość

  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnez biore od 2 tygodni

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • OtoJa Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 2-3 dni mam to samo niestety. Bóle nasilają się w drugiej połowie dnia, czasem nawet ciężko się wyprostować, a przyznam, że mam wyjątkowo wysoki próg bólu... :( jutro wizyta u ginekologa- mam nadzieję, że to nic poważnego

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ