X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pielęgnacja ciała
Odpowiedz

Pielęgnacja ciała

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy macie jakieś polecone środki anty rozstępowe? :) To właściwie pytanie już dla bardziej zaawansowanych mam, które faktycznie mogą widzieć efekty.
    Bo w internetach oczywiście polecają głównie kosmetyki dla kobiet w ciąży, które kosztują konkretne pieniądze. A kiedyś słyszałam, że tak na prawdę wystarczą zwykłe kremy ujędrniające, które się po prostu stosuje regularnie.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto sie smarowac olejkiem ze slodkich migdałów? Ja co prawda smaruje juz powstale po ciąży rozstepy ale działa. Rozjasnia je. Szybko sie wchłania. :) Firma Nacomi

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży używałam kremu ziajki mamma mia ( 20 zł za 270 ml) Rano i wieczorem od 4 m-ca. Brzuch miałam dość duży a rozstępów zero. Nie wiem czy akurat to mi pomogło ale tylko tego używałam więc chyba tak. W tej ciąży też będę go używać. Chociaż z rozstępami to jest różnie. Moja szwagierka inwestowała w naprawdę bardzo drogie kremy w obawie przed rozstępami. Miała obsesje na ich punkcie i co? I tak jej wyszły i to sporo...więc nie ma reguły. Zależy od organizmu pewnie

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ