Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pielęgnacja ciała
Odpowiedz

Pielęgnacja ciała

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy macie jakieś polecone środki anty rozstępowe? :) To właściwie pytanie już dla bardziej zaawansowanych mam, które faktycznie mogą widzieć efekty.
    Bo w internetach oczywiście polecają głównie kosmetyki dla kobiet w ciąży, które kosztują konkretne pieniądze. A kiedyś słyszałam, że tak na prawdę wystarczą zwykłe kremy ujędrniające, które się po prostu stosuje regularnie.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto sie smarowac olejkiem ze slodkich migdałów? Ja co prawda smaruje juz powstale po ciąży rozstepy ale działa. Rozjasnia je. Szybko sie wchłania. :) Firma Nacomi

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży używałam kremu ziajki mamma mia ( 20 zł za 270 ml) Rano i wieczorem od 4 m-ca. Brzuch miałam dość duży a rozstępów zero. Nie wiem czy akurat to mi pomogło ale tylko tego używałam więc chyba tak. W tej ciąży też będę go używać. Chociaż z rozstępami to jest różnie. Moja szwagierka inwestowała w naprawdę bardzo drogie kremy w obawie przed rozstępami. Miała obsesje na ich punkcie i co? I tak jej wyszły i to sporo...więc nie ma reguły. Zależy od organizmu pewnie

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ