X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia wczesna ciąża
Odpowiedz

Plamienia wczesna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciąży licząc od ostatniej miesiączki, od niedzieli zaczelam plamić, mam tez bóle podbrzusza, w środę bylam u lekarza, pierwsza wizyta, na usg widac pęcherzyk i płód - 6mm,jednak lekarz powiedział ze to wczesna i moze dojść do poronienia skoro mam plamienia, przepisal duphaston i odpoczywac duzo mam, kazał przyjsc w środę po świętach, jk będzie już widac serduszko to znaczy ze wszystko w porządku i ciąża sie rozwija, jeśli nie znaczy że obumarła, staram sie myśleć pozytywnie, czy któraś z was tak miala? Plamie do dzis, duphaston zazywam 3 razy dziennie, brzuch mniej boli.

    Jackie89
  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienie w 4 tyg. Ale beta wciąż rosła bardzo ładnie. Na usg okazało się że mam dużego krwiaka. Ze względu na plamienie dostałam duphaston i nospe. Tobie też nospa na pewno o nie zaszkodzi. Najgroźniejsze są bóle skurczowe podczas plamienia. ja pomimo ustania plamienia mam kontynuować nospe- do momentu aż krwiak się wchłonie. Trzymaj sie kochana

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki nospe też kupiłam, martwię sie tymi plamieniami bo od niedzieli je mam, a na usg lekarz nie zauważył zadnego krwiaka

    Jackie89
  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie, a jak Twoja beta hcg i progesteron? Plamienie jest brązowe, czy masz czysta krew?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 13:46

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ponad tydzien temu 2870, progesteron 28,7 tez tydzień temu, plamie na brązowo, na początku ze sluzem teraz jak woda

    Jackie89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie89, ja plamiałam, nawet i teraz się zdarza, ale mam niski progestreon, bo tylko 9,10... Biorę duphaston 3x1 i prowadzę oszczędny styl życia. Jeśli mogę, to tylko leżę. Ja serduszko usłyszałam w 6t5d według belly i strasznie się bałam tej wizyty,bo nie wiedziałam czego się spodziewać.

    Mój lekarz powiedział,że plamienia nie zawsze oznaczają,że dzieje się coś złego, więc zostaje nam myśleć pozytywnie :)

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie plamilam, ja krwawilam w 5tc i to lało się jak podczas okresu (jednego dnia), później brązowe plamienia. Serduszko zobaczyłam w 8t2d według owulacji a teraz leci już 16tc. Plamienia na początku zdazaja się często i wcale nie muszą oznaczać najgorszego, zwykle są niegroźne choć stresujące.

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam ;-) zostaje mi odpoczywać i być dobrej myśli,w środę wizyta jakoś musze przetrwać ten czas.Pozdrawiam i spokojnych Świąt ;-)

    Jackie89
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać koniecznie w środę!!! Odpoczywaj! Radosnych i spokojnych świat!!!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • dpaan85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak duże macie plamienia?
    U mnie w sb pojawiły się góra 3 krople czerwonej krwi a później przez dwa dni lekko brązowe widoczne praktycznie tylko na papierze.
    Progesteron 17,33ng/ml w 5 tygodniu, zastanawiam się czy nie jest za niski. Wizyta dopiero 2 stycznia.

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje plamienia juz sie zmniejszyły ale dalej są czasem wiecej ale brązowe , jestem po wizycie, serduszko jest widoczne, fasolka rośnie, wszystko w porządku, dalj biore duphaston 3 razy dziennie, dostalam skierowanie na mnóstwo badań, jutro jadę je zrobić. Wedlug usg to 6t5d;-)

    Jackie89
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również plamiłam pomimo tego, że progesteron miałam w normie...

    Najpierw plamiłam leciutko w 5 tygodniu - dostałam profilaktycznie duphaston i miałam dużo odpoczywać (zwolnienie z pracy).

    Kolejne plamienie miałam po badaniu ginekologiczny - podrażnienie nadżerki - przeszło po dwóch dniach.

    Trzecie plamienie pojawiło się w terminie kolejnej miesiączki.

    Wszystkie plamienia były brunatno-brązowe, bardzo lekkie przy niewielkim bólu brzucha. Za każdym razem jechałam na IP żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku - tak z resztą poleciła mi moja lekarka :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Mania_Leo Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostalam lekkiego plamienia. Dokładnie 1x na wkładce miałam brunatną plamę. Leżę i czekam. Czasami trochę mnie zakłuje brzuch. Mam nadzieje ze to nic groźnego. Dzwoniłam do położnej i mówiła że moze tak być. Wczoraj miałam usg (6t1d) I było już serduszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 20:56

    hchy9jcglcvgymij.png
  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do soboty plamilam, w sobote plamienie bylo raz w postaci "gluta" ze tak to nazwe, i od tego czasu nic, nie wiem co mam myśleć, czy któraś z Was tak miala?

    Jackie89
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam kilka razy we wczesnej ciąży, raz leżałam w szpitalu, teraz końcówka 22 tc:) i też miałam w postaci takiego ,gluta'
    Każde plamienie lepiej skonsultować. U mnie nie było żadnej widocznej przyczyny.
    Powodzenia :)

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam jednorazowe plamienie najpierw w 4tc a pozniej w 16tc. Wszystko bylo ok. Pozniej juz sie nie powtorzylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 15:39

  • ticia9 Autorytet
    Postów: 601 477

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam bodajże w 9 tc. Pierwszego dnia takie rudawe, przez kolejne 2 dni było już beżowe i ustało po no-spie. Okazało się, że plamienie było z szyjki z powodu przemęczenia w pracy. Dostałam zwolnienie, przeleżałam trochę i wszystko jest dobrze. Także głowa do góry!





    586cab3a72b46.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 09:03

    mhsvpx9i7vzd02b9.png
    klz98rib7t5zryeb.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ticia9 wrote:
    Ja plamiłam bodajże w 9 tc. Pierwszego dnia takie rudawe, przez kolejne 2 dni było już beżowe i ustało po no-spie. Okazało się, że plamienie było z szyjki z powodu przemęczenia w pracy. Dostałam zwolnienie, przeleżałam trochę i wszystko jest dobrze. Także głowa do góry!





    586cab3a72b46.png

    Lekarka powiedziała właśne, że wystarczy jeden intensywniejszy dzień (albo w pracy, albo szybszy niż zwykle spacer, albo większe zakupy) i plamienie może się pojawić dlatego trzeba się oszczędzać :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • NaamaH6669 Przyjaciółka
    Postów: 67 55

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam do plamiących. U mnie 7tc, to druga ciąża -pierwszy synek ma 2 latka. Od owulacji jestem na duphastonie z powodu niskiego progesteronu. Wszystko było ok aż w zeszła sobotę dostałam plamienia -zabarwiony śluz przy podcieraniu. Pojechałam na IP, na usg pęcherzyk, na badaniu czysto. Kazali brać nospe i duphaston i kontrolować u giną rowadzacego. Wczoraj znów się pojawiło i pojechałam do mojej gin. Jest maluszek i tętno ale plamienie dalej występuje. Raz bezowe, raz brązowawe i różowe. Wg gin coś mi się nie zasklepiło w macicy i stad to plamienie. Mam leżeć i odpoczywać. Martwię się :(

  • Myszowatekocie Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 marca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem po transferze. Widziałam już zarodek i ciałko Ż ale mam jeden problem od jakiś kilku dni po aplikowaniu dopochwowo globulki pojawia się u mnie wydzielina z niej zabarwiona delikatnie na brązowo(w białej pojawiają się brązowe nitki śluzu) . A nawet raz pojawiła się delikatnie różowa. Czy możliwe żeby to globulka mnie tak podrażniała ? Bo tylko po niej pojawiają się takie dziwne rzeczy. Przyjmowałam ją przed transferem i tak się nie działo ale od czasu || kresek jest masakra. W sobotę jadę usłyszeć serduszko (7tydz) OBY!!!! ♥️

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ