X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie w I trymestrze
Odpowiedz

Plamienie w I trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) Teraz jak najwięcej wypoczywaj :)

  • chcedzidziusia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje ci za wsparcie.tobie tez zycze wszystkiego dobrego

    chcedzidziusia
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcedzidziusia jak skończyło się Twoje plamienie? U mnie teź na początku brązowe, teraz przechodzi w czerwone, ale to jeszcze nie poronienie... zastanawiam się czy jest jakaś szansa?

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • ulik Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , ja zrobiłam dziś test i wyszły upragnione 2 kreseczki, jednak po wizycie w toalecie zobaczył am na papierze troszkę jasno brązowego śluzu, dziś teoretycznie powinnam mieć okres.... brzuch lekko ciągnie w sumie to bardziej jajnik...sama juz nie wiem co mam myśleć...nie mam potwierdzonej bety bo test płytkowy zrobiłam dopiero dziś....

    9ac5eab70a623312bbf4e2f958a1c069.png
  • ulik Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczyn, które tak jak ja zamartwiały się plamieniami we wczesnej ciąży.... nie zawsze oznacza to najgorsze....u mnie okazało się , że to z szyjki więc z kropeczką wszystko dobrze...

    9ac5eab70a623312bbf4e2f958a1c069.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie czerwone plamienie :( lekarz mówi, żeby leżeć, obserwować, jeśli będzie się wzmagać to przyjechać do niego na wizytę.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja Pani dr mowila, ze chocby pojawila sie najmniejsza kropla krwi, to mam natychmiast jechac do szpitala. Nie chce nic sugerowac, ale ja bym juz sie zbierala na izbe przyjec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, jestem tego samego zdania co green. Po co masz czekać na wieksze krwawienie?? Masz czekać ąz cos sie stanie?? Ja bym jechala od razu na pogotowie!

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My Dream, jeśli nie możesz jechać, to weź chociaż ze dwie nospy...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz powiedział ze jakiekolwiek plamienie to mam dzwonic nawet te które może być w dniu spodziewanej @ lepiej dmuchać na zimne.

  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam plamienie i duży ból w macicy i dziewczyny na forum też radziły, żebym pojechała na pogotowie i tak zrobiłam. Wcale nie czekałam długo bo jakieś pół godzinki.Wcześniej wpisałam w internet, że szukam pogotowania z ginekologiczno-położnyczym oddziałem i od razu udałam się na oodział. Nikt nie robił mi problemów. Okazało się, że z moimi fasolkami jest wszystko ok i 2 serduszka biją, żadnych krwiaków nie widać, nie wiadomo skąd plamienie. Także potwierdzam, że warto jechać, po co się stresować.

    Pozdrawiam :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ