X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamka krwi
Odpowiedz

plamka krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj w 6tyg i 6dni (7tydzien)
    zaczął boleć mnie brzuch jak na okres, trwało to dosłownie chwilkę i był to bardzo lekki ból. Po wizycie w toalecie zauważyłam na wkładce brązowo-czerwoną malutką plamkę, przy podcieraniu już nic nie było, i do dziś też już nic nie ma. Czy to może być coś poważnego?
    Dodam,że dzień przed tym zdarzeniem po stosunku z moim narzeczonym piekła mnie pochwa, na drugi dzień już nic nie czułam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem na początku ciąży i w każdym innym trymestrze po badaniu jak i stosunku (nawet na 2gi dzień) możesz lekko plamić. Wiadomo dla św spokoju warto to skonsultować ,ale jeżeli to była mała plamka i nie powtarza się...
    Przeczytaj artykuł
    http://www.edziecko.pl/edziecko/1,105020,7265748,Seks_w_ciazy___I_trymestr.html

  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niestety 5 dni temu miałam plamienia z krwią za teraz tylko brązowe. Robiłam bete i wskazuje na początek ciąży. Dostałam od lekarki duphaston i łykam licząc ze wszystko będzie dobrze.

    Czy ktoś z was miał plamienia na początku ? Jak to się skończyło ?

    Może Aleksandra idź lepiej do lekarza ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam krwią gdzieś koło tygodnia od daty ewentualnej @, później w czasie choroby (wirus z wymiotami). Plamienie brązowe miałam w I i II trymestrze prawie po każdym badaniu ginekologicznym i stosunku. W II trymestrze po chorobie zaczełam brać nospe luteinę (17 -21tc) później już tylko nospa w razie potrzeby, a od 21tc magnez (lek nie suplement).
    Jak widać zostało już mi niewiele :)

    canton, alciak lubią tę wiadomość

  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 4 września 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam na brązowo od 7 tygodnia przez ponad dwa tygodnie. Brałam luteinę i duphaston i wszytsko dobrze się toczy, jestem już 15 tyg. Mój lekarz powiedział, że takie brązowe plamienia na poczatku ciąży są bardzo częste, bo macica się oczyszcza.Powodzenia;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ