X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płyn w zatoce Douglasa
Odpowiedz

Płyn w zatoce Douglasa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PsychoPatka91 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj miałam betę 153 w 27 dc (cykle mam 28) dzisiaj wizyta u gina z powodu infekcji, przy okazji zrobił mi usg. Nie widział nic, ale ponoc norma bo to 4 tydzień. Zobaczył tylko płyn w zatoce duglasa i postraszył, ze to może być ciąża pozamaciczna. Czy któraś z was tak miała? Skończyło się szczęśliwie? Jutro znowu beta

  • wiki2 Autorytet
    Postów: 643 505

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 24dpo miałam 30mm płynu w zatoce douglasa... lekarka powiedziała, że to nic dziwnego w ciąży

    PsychoPatka91 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e2lf96jem.png

    Mama Kubusia (2009) i Adasia (2011) i Jasia (2019). Aniołek (2008 -7tc)
  • PsychoPatka91 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje, za odpowiedz, tak bardzo się martwię, ze chyba oszaleje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ