X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr PORADA Wyjazd w pierwszych tygodniach ciąży
Odpowiedz

PORADA Wyjazd w pierwszych tygodniach ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 27 września 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do dyskusji. Mi lekarz zabronił latać przez całą ciążę. Taki był starej daty - nie lubiłam go. Mówił, że wzrasta m.in ryzyko odklejenia łożyska itp. Potem się okazało, że mam łożysko przodujące i zwiększone ryzyko odklejenia więc w sumie dobrze, że się tłukłam samochodami, pociągami i autokarami po kilkanaście godzin zamiast latać samolotem.

    Samej podróży w ciąży bym nie demonizowała. Trzeba być ostrożnym - wiadomo: Częstsze postoje na prostowanie nóg, na siku, prowiant, leki które można brać w ciąży (za granicą nie znamy przecież nazw leków a w PL wiadomo, że apap można a ibupromu już nie itp.). Najważniejsze bez czego moim zdaniem nie należy podróżować za granicę to ubezpieczenie medyczne. W UE wystarcza EKUZ do 8msca (potem nie obejmuje porodu za granicą).



    dqpranliwnrweqx3.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ