X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Problemy jelitowe w 1 trymestrze
Odpowiedz

Problemy jelitowe w 1 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oliolaa Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 3 maja 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o porady odnośnie okropnie dokuczających dolegliwości ciążowych. Od 4 tyg do teraz tj 8 tydzień okropne wzdęcia, bóle jelit, żołądka po każdym posiłku, zaparcia lub biegunki na zmianę. Wspomagam się espumisan, ale nie pomaga. Mam wrażenie że jest coraz gorzej, czy to normalne jak sobie z nimi radzić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2021, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam podobnie a dopiero 6tydz zaczynam. Ktoś coś podpowie? Czy to normalne? Jak sobie radzić?

  • patryka Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 8 lipca 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mięta z melisa ? Chyba są dozwolone w ciąży. Można na wzdecia tez pic imbir

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ