X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Rodze w Marcu 2018
Odpowiedz

Rodze w Marcu 2018

Oceń ten wątek:
  • Paluulina Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) witam marcowe mamusie. Jestem w 8tyg to moja 2 ciąża (choć czuje jakby była pierwszą pierwsza 9lat temu) termin z usg na 28 a z miesiączki na 27 więc różnica prawie żadna. Pozdrawiam

    Paluulina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dopisuje się do Was , termin powinnam mieć około 15 marca ale zarodek podobno mały , na usg tydzień temu był 9 tydzień i jeden dzień miał 23 mm , jak u Was ? Jak jest 9tydz1dzien to 10 tydzień ciąży tak ? Wiec wymiary z 10 powinnismy patrzec ?

  • lostdestionation Koleżanka
    Postów: 43 41

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 9tyg i 0d miałam właśnie 23mm, więc chyba ok :)

    34bws65ghpknfmup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf to chyba OK , a miałaś przez brzuch czy dopochwowe

  • lostdestionation Koleżanka
    Postów: 43 41

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopochwowe

    34bws65ghpknfmup.png
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na ogólnym jest wątek marcowe dzieci 2018 jest nas więcej zapraszamy :)

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio znowu męczą bóle brzucha i krzyża. Zapobiegawczo do Duphastonu dostałam Luteinę, choć z dzieckiem podobno wszystko o.k. Czekam na prenatalne (we wtorek) i mam nadzieję, że uda się już poznać płeć malucha.

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Paluulina Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-) jak tam u Was z objawami? Wymioty itd? Ja nie odczuwam żadnych ale brzuszek już się pojawił

    Paluulina
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ