X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Spedek wagi bez wymiotów
Odpowiedz

Spedek wagi bez wymiotów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aneti Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w ciągu 3 dni spadło 1,6 kg. Apetyt ogromny, ale ostatnio więcej śpię w ciągu dnia, więc automatycznie mniej jem:) jestem w 6 tygodniu ciąży. Dużo wody pije, więc waga powinna troszkę spadać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki.

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 2 września 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny. nie wiem czy ktoś jest jeszcze na tym wątku ale mam pytanie, od początku ciąży schudłam 8,5kg. Mam niedoczynność tarczycy i nadwagę więc spadek kg mnie cieszy ale czy to nie jest nic złego? jestem w 15tc.

    ❤❤
  • Marisa Przyjaciółka
    Postów: 74 40

    Wysłany: 13 października 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też spada waga, zawsze miałam pomiędzy 62 kg- 63 kg, a teraz ok. 61,60 -61,70 kg.

    km5st5odva4wb8we.png
    2nn3skjoo67ix2iz.png
  • Słodka mama Nowa
    Postów: 4 14

    Wysłany: 23 października 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem na początku ciąży. Jestem w 10 tygodniu, schudłam jak narazie ponad 4 kg ale połowę poprostu z braku apetytu a reszta w wyniku diety ponieważ zmagam się z cukrzycą ciążową

    Słodka mama
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ