X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Spedek wagi bez wymiotów
Odpowiedz

Spedek wagi bez wymiotów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny zaczęłam troszkę się niepokoić, gdyż w ciągu max 1,5 tyg spadło mi 2 kg ( które wcześniej przybrałam ) . Jestem w 12 tygodniu ciąży, od samego początku nie pojawiły się żadne wymioty. Czy którą z was miała wciązy taki nagły nie wyjaśniony spadek wagi ?

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • rudaa Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 9 tyg ciąży, od samego początku chudnę, nie mam wymiotów, ale mam mniejszy apetyt i cały czas dużo piję wody. Myślę, że to normalne, jakbym przed ciążą tak mało jadła i tak dużo piła też z pewnością bym schudła. Nie ma co się przejmować. Już niedługo tak przybierzemy na wadze, że będziemy tęsknić za tymi wcześniej utraconymi kilogramami:)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja schudlam 4 kg w ciagu miesiaca, wymiotow nie bylo tylko mdlosci i spadek apetytu.

    zuu lubi tę wiadomość

    t60z7qg.png
  • Kam Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 6 tygodniu, nie mam mdłości a za to duży apetyt. Zupełnie na opak.

    Aneti lubi tę wiadomość

  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie martw sie na poczatku tak jest. Super ze masz apetyt ja nie moglam jesc wogole przez miesiac, o lykaniu witamin nie wspominajac. Jak jesztonie ma czym sie martwic:)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    t60z7qg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadek wagi to normalna rzecz :)
    ja najpierw przybrałam 3 kg, a teraz spadłam o 1,5 kg.

    mój lekarz mnie uprzedzał, że tak może być :)
    a jem jak najęta, więc nie wiem gdzie się to podziewa :P

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wiem skąd to się bierze- dzięki fasolce w I trymestrze następuje wzrost metabolizmu o około 25 %. Ja co prawda dopiero od tygodnia cieszę się fasolka, ale już schudlam o 1 kg.

    dojrzała, weronika86 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dużą nadwagę jestem w 6 tyg i zgubiłam kilo, oby Kropek dalej nakręcał mi metabolizm.

  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam wymioty juz prawie od miesiaca i zgubilam 3kg. Nie mam ani apetytu ani nic mi nie smakuje, jem bo musze cos jesc, ale nie jest to zbyt wiele, jedzenie tez mnie meczy. Kto by pomyslal... ;)

    3i49anlimybgnl9h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dwóch poprzednich ciążach nie miałam żadnych mdłości ani wymiotów , a w tej to się chyba zaczęło. Mdłości mnie męczą ,a schudnąć to bym chciała

  • Z Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;) jestem w drugiej dlugo oczekiwanej ciazy :) musze powiedziec, ze jest calkiem inna od poprzedniej, jednak glowna rzecza, ktora mnie martwi to moj spadek wagi , to moj 6 tydzien ciazy, na brak apetytu nie narzekam wrecz jestem pod wrazeniem ,juz na poczatku ciazy mialam duza niedowage a do tego teraz zaczelam chudnac? Zaznacze ze niemam porannych nudnosc.

    Kamila
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też spadła waga, dziwnie to wygląda na wykresie w BBF bo zamiast iść w góre idzie w dół, ale to rzeczywiście pewnie wina zwiększonego metabolizmu, na dodatek mam cały czas temperaturę zew. 37 lub więcej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja schudłam jakieś 3kg od jakiegos czasu troszke idzie w górę....wymiotów nie mama

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 6 tygodniu ciąży i nie chudnę. Boję się właśnie, że szybko przytyję, bo muszę w zasadzie jeść co chwilę. w innym razie tak mnie rzuca, że nie jestem w stanie funkcjonować. Zawsze myślałam, że jak mdli to nie można nic zjeść, ale w ciąży jak widać jest zupełnie inaczej. Co godzinę ssie mnie w żołądku i robi mi się strasznie niedobrze. Zupełnie nie wiem co robić....Teraz ważę 49 kg, ale martwi mnie , że przy takim jedzeniu zbyt szybko przybiorę na wadze...Poradźcie jak macie jakiś pomysł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 19:19

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na poczatku jadlam ale juz mnie odrzuca od wszystkiego i nie mam apetytu tylko wode litrami pije! I mdłosci mnie męczą .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 19:27

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie tez chudne, wazylam sie na poczatku cyklu ciazowego i bylo 76kg teraz w 41/42dc jest 5 kilo mniej...nie wiedzialam ze fasola stymuluje metabolizm, myslalam ze to metformina w moim przypadku...jem duzo, nie mam mdlosci jeszcze ani wymiotow.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wymiotowałam a schudłam 3kg. Ale to przez brak apetytu. Niby jestem głodna ale zamiast zjeść coś treściwego to zjadam brzoskwinie,jabłko,banana.. Stałe posiłki mi raczej nie wchodzą. Zupy ewentualnie no i spadło mi 3kg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 11:33

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lece z wagi mam apetyt powraca ale jem mniej i tylko to na co naprawdę mam ochote ,teraz suszona kiełbaska i pomodor i buleczka w moim jadlospisie i zupa brokulowo kalafiorowa :)zupki moge jesc ,dziś mam ochote na łazaneczki:)mmmm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 14:31

  • ema30 Znajoma
    Postów: 29 20

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to naprawdę początek, a przez tydzień kilogram schudłam. Jem często, ale mało. Inaczej jestem zła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 21:58

    va5bol2a9palyzvw.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem w 7 t.c i przybrałam 2 kg :/ trochę mnie to martwi bo jem normalnie nie objadam się jakoś... bo mam mdłości ... więc z kąd taki przyrost aż 2 kg? :/

    1usae6ydjd52jq0r.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ