X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Szukam koleżanki :)
Odpowiedz

Szukam koleżanki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 5 października 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRANAT wrote:
    Będzie dobrze, zobaczysz. Najgorszy to moment kiedy kładziesz się na kozetkę i smarują ci brzuch żelem i (bo to badanie w 12 tyg. już przez brzuszek raczej idzie)jeszcze chwila... znam z autopsji. Ale kiedy widzisz bijące serduszko to się uspokajasz, potem pomiary i człowiek cały szczęśliwy. Ja też mam jutro badanie, zobaczymy jak tam mój wiercipięta.

    Granat to czekam też na dobre wieści :)
    Kurczę ja myślałam, że to badanie robi się dopochwowo, więcej widac?
    Zreszta ja zawsze na badaniu usg musiałam podkładać piąstki pod pośladki dopiero było widać wszystko na usg..

    Czy też w ciąży często kichacie? Ja kilka razy dziennie i jeśli nie zdąże się skulić to boli brzuch.

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • dzidzia111 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 5 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    dzidzia111 na kiedy masz termin ?
    witaj tutaj :)
    Nie byłam jeszcze u lekarza ale z terminu miesiączki wychodzi, że na 9 czerwca :)

    Reni1982 lubi tę wiadomość

  • dzidzia111 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 5 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może polecicie jakieś witaminy dla ciężarnych. Moja pierwsza ciąża była 10 lat temu także teraz nie bardzo jestem zorientowana w tych specyfikach. W pierwszej ciąży łykałam feminatal N ale chyba już go nie produkują.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzidzia111 - ja też nie byłam jeszcze u lekarza i tak samo z miesiączki wychodzi mi 9.06 :))

    dzidzia111 lubi tę wiadomość

  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 5 października 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Falvit Mama + kwas foliowy

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • dzidzia111 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 5 października 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    dzidzia111 - ja też nie byłam jeszcze u lekarza i tak samo z miesiączki wychodzi mi 9.06 :))
    No to super :) A jak samopoczuci???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzidzia111 wrote:
    Dziewczyny może polecicie jakieś witaminy dla ciężarnych. Moja pierwsza ciąża była 10 lat temu także teraz nie bardzo jestem zorientowana w tych specyfikach. W pierwszej ciąży łykałam feminatal N ale chyba już go nie produkują.

    ja biore Femibion Natal 1 :)

    neczka90 lubi tę wiadomość

  • dzidzia111 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 5 października 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry juice wrote:
    ja biore Femibion Natal 1 :)
    Dziękuję za info. Właśnie zastanawiałam się nad feminatal Natal 1 a femibion Natal classic.

    strawberry juice lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzidzia111 - póki co jest dobrze :) oprócz zmęczenia i wrażliwych piersi, w zasadzie nie mam większych objawów. czasem pobolewa podbrzusze ale ponoć to normalne, gin polecił mi zazywać duphaston i luteinę. powoli czuję, że zaczynają się pojawiać mdłości, a ulubiona kawa przestaje smakować jak dawniej :(

    dzidzia111 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry - będąc ostatnio w przychodni ginekologicznej, zobaczyłam ulotkę pregna plus - są tak kwasy omega-3 (dha), witD, jod, żelazo i kwas foliowy. ponoć to wszystko czego ciężarna najbardziej potrzebuje :)

  • dzidzia111 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 8 października 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja juz jestem po pierwszej wizycie. Wysłali mnie na betę i w poniedziałek mam pokazać się z wynikiem. Na 25.10 mam ustalone usg :)

    Marsia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    strawberry - będąc ostatnio w przychodni ginekologicznej, zobaczyłam ulotkę pregna plus - są tak kwasy omega-3 (dha), witD, jod, żelazo i kwas foliowy. ponoć to wszystko czego ciężarna najbardziej potrzebuje :)

    Femibion Natal 2, ktory bierzesz od 13 tyg tez ma to wszystko. Ginekolog powiedzial mi ze w pierwszym trymestrze nie ma co przesadzac z witaminami. I stwierdzil ze moge brac sam folik 0,4mg. Bo nadmiar niektorych substancji tez szkodzi. Wybralam Femibion Natal 1 narazie bo nie zawiera niepotrzebnych rzeczy ;)

  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 8 października 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Granat to czekam też na dobre wieści :)
    Kurczę ja myślałam, że to badanie robi się dopochwowo, więcej widac?
    Zreszta ja zawsze na badaniu usg musiałam podkładać piąstki pod pośladki dopiero było widać wszystko na usg..

    Czy też w ciąży często kichacie? Ja kilka razy dziennie i jeśli nie zdąże się skulić to boli brzuch.
    Reni czyli wszystko gra i buczy rozumiem. Mój mały wielki człowiek waży już 3 kg. I widzę, że się fajnie wątek rozwinął i wesoło tu jak w ulu ;) A co do kichania to faktycznie na początku miałam zatkany nos i kilka razy dziennie kichałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 18:29

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 10 października 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kichanie to jakiś dramat...jak nie zdąże się skulić to mam wrażenie jakby ktoś mi nóż wkładał. Na szczęście to chwilę trwa.
    Jak już tak narzekam hihih..to jeszcze dziwna skóra mi się zrobiła na brzuchu, biodrach,piersiach taka lekka szorstka...przez 2 dni nie posmarowałam się oliwką-- i nie wiem czy to dlatego...? Miałyście tak ?

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 19 października 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Kichanie to jakiś dramat...jak nie zdąże się skulić to mam wrażenie jakby ktoś mi nóż wkładał. Na szczęście to chwilę trwa.
    Jak już tak narzekam hihih..to jeszcze dziwna skóra mi się zrobiła na brzuchu, biodrach,piersiach taka lekka szorstka...przez 2 dni nie posmarowałam się oliwką-- i nie wiem czy to dlatego...? Miałyście tak ?


    Ja wgl zauważyłam że w ciąży mam bardziej suchą skórę :)

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ