Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Kobieca płodność pod lupą - jak wspierać owulację, hormony, metabolizm i gospodarkę cukrową?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

PCOS? Insulinooporność? Co jeszcze możesz zrobić?
Polecamy kompleksową formułę
w wygodnych saszetkach👇
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Tetno plodu
Odpowiedz

Tetno plodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kizia1988 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem w 9tyg, lekarka powiedziała ze maluszek rozwija się bardzo dobrze. Zmartwiłam się jednak w domu bo mam wpisane w kartę tetno płodu 72/'. Dwa tyg temu na usg było napisane 144. Dzis nie dostalam wydruku. Czy lekarz mogła mi nie powiedzieć ze coś jest nie tak? A może to pomyłka, wpisała moje tetno nie w tą kratkę, bo moje tez badała.

  • Gusia28 Koleżanka
    Postów: 60 91

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm dziwna sprawa, ja miałam wizyte w 9tyg 4 dz i tętno plodu wynosilo 140 uderzen na minute; wydaje mi się, że gdyby cos było nie tak babka by Tobie powiedziała tzn powinna!

  • Gusia28 Koleżanka
    Postów: 60 91

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swoja droga mysle, ze wpisala po prostu Twoje tętno- to by się moglo zgadzac

  • Kizia1988 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam taką nadzieję, dzięki za odpowiedź!

  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 1 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kizia, na pewno wszystko jest w porządku, z pewnością lekarka omyłkowo wpisała takie tętno gdyż gdyby maluszek miał takie tętno to na pewno by Ciebie o tym poinformowała, jak mój maluszek miał niskie tętno w pierwszej kolejności zostałam o tym poinformowana i nie było żadnych niedomówień - jak coś się dzieje niedobrego w tym wypadku jeżeli występuje bradykardia to lekarze nie mówią że wszystko jest ok tylko przedstawiają jak wygląda sytuacja, ale dla pewności przedzwoń albo umów się do niej żeby skorygowała błędna wartość FHR. Pozdrawiam, nie ma czym się martwić tak jak powiedział lekarz, każdy popełnia omyłki, a nieraz wpisać coś w te rubryki to wyzwanie:)

    Kizia1988 lubi tę wiadomość

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • Aga27 Przyjaciółka
    Postów: 64 33

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tętno płodu w 6+1 wynosiło 119/minutę. Niby pani doktor powiedziała że dobre ale ja sie zastanawiam czy oby napewno. Co o tym sadzicie?
    w4sqdqk3pit1250u.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 16:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga27 wrote:
    U nas tętno płodu w 6+1 wynosiło 119/minutę. Niby pani doktor powiedziała że dobre ale ja sie zastanawiam czy oby napewno. Co o tym sadzicie?
    w4sqdqk3pit1250u.png
    Jest dobrze :-) na tym etapie powinno byc powyzej 100

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ