X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ustające objawy 6 tydzień
Odpowiedz

Ustające objawy 6 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Karolna9 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 25 lipca, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dzisiaj w końcu doczekałam się wizyty u lekarza.
    Ogólnie strasznie się martwiłam, bo jak pisałam wcześniej nie miałam za bardzo objawów. 21 lipca pojawiły się pierwsze delikatne mdłości i trwają tak do dziś. Obchodzi się bez wymiotów, ale delikatne mdłości, zmęczenie i cięższe piersi plus delikatne sutki, więc objawów jest więcej. U lekarza ginekolog potwierdziła ciążę, jednak powiedziała, że dla niej ta ciąża jest o tydzień młodsza, według aplikacji i wyliczeń moich powinnam być w 6t1d, lekarka powiedział, że dla niej jest to 5 tydzień, a że mam długie cykle około 35 dni, to prawdopodobnie zapłodnienie nastąpiło później. Jest pęcherzyk i ciałko żółte i powiedziała, że zarodek jest, ale jest tak maleńki około 2mm, że jeszcze nie jest w stanie określić, gdzie on jest, bo są dwie maleńkie kropki i to będzie jedna z nich. Niby wszystko okej jak na ten moment i mam się nie martwić i nie sprawdzać bety, bo tylko się będę stresowała. Podobno wszystko okej, ale jednak zawsze stres, bo myślałam, że usłyszę dziś serduszko (tak pokazywała aplikacja), a tutaj zarodek ledwo co widoczny :p najważniejsze, że jest. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymajcie za mnie kciuki

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 25 lipca, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolna9 wrote:
    Hej :)
    Dzisiaj w końcu doczekałam się wizyty u lekarza.
    Ogólnie strasznie się martwiłam, bo jak pisałam wcześniej nie miałam za bardzo objawów. 21 lipca pojawiły się pierwsze delikatne mdłości i trwają tak do dziś. Obchodzi się bez wymiotów, ale delikatne mdłości, zmęczenie i cięższe piersi plus delikatne sutki, więc objawów jest więcej. U lekarza ginekolog potwierdziła ciążę, jednak powiedziała, że dla niej ta ciąża jest o tydzień młodsza, według aplikacji i wyliczeń moich powinnam być w 6t1d, lekarka powiedział, że dla niej jest to 5 tydzień, a że mam długie cykle około 35 dni, to prawdopodobnie zapłodnienie nastąpiło później. Jest pęcherzyk i ciałko żółte i powiedziała, że zarodek jest, ale jest tak maleńki około 2mm, że jeszcze nie jest w stanie określić, gdzie on jest, bo są dwie maleńkie kropki i to będzie jedna z nich. Niby wszystko okej jak na ten moment i mam się nie martwić i nie sprawdzać bety, bo tylko się będę stresowała. Podobno wszystko okej, ale jednak zawsze stres, bo myślałam, że usłyszę dziś serduszko (tak pokazywała aplikacja), a tutaj zarodek ledwo co widoczny :p najważniejsze, że jest. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymajcie za mnie kciuki

    No i super! Gratulacje ❤️ jeśli chodzi o ciąże, to moja tez jest tydzień młodsza niż z OM, bo miałam później owulacje i na pierwszym usg nie usłyszałam serduszka, ale widziałam jak bije 🥰 trzymam kciuki za nasze kolejne wizyty ❤️

    preg.png
  • Karolna9 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 26 lipca, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    No i super! Gratulacje ❤️ jeśli chodzi o ciąże, to moja tez jest tydzień młodsza niż z OM, bo miałam później owulacje i na pierwszym usg nie usłyszałam serduszka, ale widziałam jak bije 🥰 trzymam kciuki za nasze kolejne wizyty ❤️

    Dziękuję ❤️ również trzymam kciuki :) ja nic nie widziałam, bo ta kropeczka była taka maleńka, że ledwo widoczna na USG i były dwie kropeczki i ginekolog powiedziała, że jedna z tych kropek to dzidzia. Kolejna wizyta 12 sierpnia i wtedy lekarka powiedziała, że już musi być słychać serce, więc czekam i się stresuje, ale liczę, że wszystko jest okej ❤️

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ