X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wasza opinia beta i pierwsze badanie 4 tydz
Odpowiedz

wasza opinia beta i pierwsze badanie 4 tydz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dorisss Przyjaciółka
    Postów: 71 90

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem wszystko prawidłowo, ja również po usg jestem, moja ciąża troszeczkę starsza od Twojej tzn 5 tyg i 3 dni i też jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Zarodek będzie widoczny niebawem :-). Zazwyczaj pojawia się jak jest skończone pełne 6 tc, czasami nawet skończone 8.
    U mnie beta wyższa, dziś 28 tys ale beta ma bardzo duże widełki. Ważniejszy od ilości jest przyrost.
    Jakie masz tsh? Moje też podwyższone jak na ciążę i biorę eythyrox 50 i 25 na zmianę.

    Mój Wielki Cud!!!
    Oliś, 06/2016 - 3710g, 56 cm - CC 38+4 tc
  • Monika.ch87 Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh mam 3,17 i mam ten sam lek co Ty - 50 - 1 raz dziennie :)

    http://ovufriend.pl/graph/73e9cdebd5bbc7744ddc8787fdecc71f

    hchydqk3h87tbykl.png

  • Dorisss Przyjaciółka
    Postów: 71 90

    Wysłany: 13 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tsh 3,60 i w sumie przez przypadek się dowiedziałam. robiłam badanie tsh razem z pierwszą betą hcg. Nigdy nie miałam problemów z tarczycą, zawsze tsh miałam w granicach 1,5

    Mój Wielki Cud!!!
    Oliś, 06/2016 - 3710g, 56 cm - CC 38+4 tc
  • Monika.ch87 Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie tsh też zrobiłam przy pierwszej becie. Coś mnie pokusił bo w sierpniu poronilam. Mam nadzieję ze leki za działają bo mam nich sporo - jeszcze jod, luteina i dwa inne. Na razie czuję się dobrze, Mam nadzieję ze dzidzia sie utrzyma. Kolejna wizytę mam 30. 11 :)
    Jak się wszystko uda to Dziadki dowiedzą się na boże narodzenie :)

    http://ovufriend.pl/graph/73e9cdebd5bbc7744ddc8787fdecc71f

    hchydqk3h87tbykl.png

  • Dorisss Przyjaciółka
    Postów: 71 90

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam sporo leków, łącznie z clexane w brzuch, bo też poroniłam. ja wizytę mam 20 i już nie mogę się doczekać , mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze

    Mój Wielki Cud!!!
    Oliś, 06/2016 - 3710g, 56 cm - CC 38+4 tc
  • Monika.ch87 Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 14 listopada 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorisss koniecznie daj znać po! :-*

    http://ovufriend.pl/graph/73e9cdebd5bbc7744ddc8787fdecc71f

    hchydqk3h87tbykl.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ