X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wczesny okres, przeczucie.
Odpowiedz

Wczesny okres, przeczucie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Męczy mnie pewna sprawa. Ostatnia miesiączkę miałam 11 lipca. Trwała tyle co zawsze kolo4-5 dni tyle że był skapy i bezbolesny. Już wtedy bardzo się dziwnie czułam bo byłam potwornie senna dosłownie w pracy nie mogłam wysiedziec. Potrafiłam Przespać 12 goszin w dzień posiedzieć chwilę całą noc spać i rano być zmęczona w pracy. Mdlilo mnie ba zapach potraw w pracy. Nie mogłam znieść tego zapachu. Ale Odrzuciłam myśl o ciąży bo przecież miałam okres. Po tygodniu znowu wróciła mi myśl o ciąży bo straszne zaweoty głowy i inne takie rzeczy się że mną działy niż Dotychczas. No czułam się innaczej. 2 sierpnia zaczęły się plamienia i rozkrecil się okres gdzie powinnam go dostać dopiero wczoraj a zawsze miałam jak w zegarku. Bardzo mnie to zaciejawilo dlaczego. W dodatku skończył się dopiero wczoraj ten okresm trwał dłużej niż zwykle wydaje mi się że twn upał tak wpłynął na mnie. wczoraj wybrałam się z chłopakiem na zakupy. Jak jechaliśmy samochodem i gwałtownie przyspieszal nagle wszystko stawało mi w gardle. Jedzenie z mc Donalda jak raz na jakiś czas uwielbialam zjeść tak teraz myślałam że jest zepsute! Frytki wszystko było dziwne z posmakiem metalu. Chciałam napić się piwa. Myślę kurde znowu zepsute! Znowu ten metal w ustach nie mogłam przełknąć po prostu. Dzisiaj po okresie a Brzuch ciągnie kości lonowe mnie bolą wzdec takich dostałam i gula w gardle. Naczytalam się o ciąży gdzie można mieć okres do 3-4 miesięcy.
    Wybaczcie że się tak rozpisalam ale chciałam żeby było jasno.
    I Uprzedzam że się nie statalam o dziecko, nie zabezpieczamy się tylko przerywany stosunek i znam tylko długość swoich cykli że zawsze jak w zegarku. Co o tym myślicie. Bo czuje ze coś jest nie tak. Nie tak jak zawsze. Wiem że lekarzami nie jesteście ale jaka jest wasza opinia na ten temat co o tym myślicie.

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może być różnie, ale po prostu zrób test, a jak chcesz mieć 100% pewności to zrob bete z krwi

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mysle ze przy takich objawach powinnas zrobic test,a noz cos zaskoczylo:) i koniecznie daj znac jaki wynik:)

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem dlaczego po prostu nie zrobisz testu ?

    Martika87 lubi tę wiadomość

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    zrobiłam test w poludnie i jak ten pasek szedl to pojawila sie wyrazna druga kreska normalnie i potem jak juz wszystko sie ze tak powiem rozlalo w swoje strone to ta kreska zanikla i widac bardzo malutenki cien... znowu w kropce jestem . coz trzeba leciec po drugi test... a brzuch jak ciagnal tak dalej ciagnie...

  • Mynia Ekspertka
    Postów: 212 301

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuć zdjęcie testu, ocenimy.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - szczęśliwy

    f2w3yx8d8kgijfn8.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wrzuc foto popatrzymy razem wszystkie:) i zrob ten drugi test

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak tam? Jest ta druga kreseczka?:)

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Mynia Ekspertka
    Postów: 212 301

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciekawiła i sobie poszła :P

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - szczęśliwy

    f2w3yx8d8kgijfn8.png
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki dziewczyny ale w pracy nie moge sie zalogowac na telefonie cos :( zrobilam zdjecie testu ale nic na zdjeciu nie bylo widac tak wiec do kosza i bez podatrywania sie bo szalu mozna dostac :) zaraz sie ubeiram ide po test i robie dam wam znac od razu przed praca napewno:) nie nastawiam sie na nic bo roznie moze byc. a wczoraj jeszcze chyba zapalenie pecherza dostalam bo ciagle do toaletyt co 20 minut . non stop parcie, wysiusialam sie i dalej mi sie chcialo a ani nie bolalo ani nie pieklo jak zawsze. pokrecony ten moj organizm strasznie;D

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pusto...

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.. przykro mi..ale to siusianie tez jest zastanawiajace.. ja mimo wszystko chyba jeszcze za kilka dni jesli te objawy beda sie utrzymywaly zrobilabym bete.

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrob z krwi i bedziesz wiedziec na 100%

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dajecie nedzieje :) ale no dziwne ze to tak sie sklada wszystko. nie chce w paranoje popadac po prostu ale nie raz slyszalam ze ktos testowal ,testowal i nic a po dluzszym czasie nagle szok dwie krechy:)

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wlasnie tak czasem bywa:) tyle ze ja juz bym nie robila testu tylko poszla zrobic z krwi bete. Wtedy wszystko od razu wyjdzie☺

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • nowinka92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich usmiech.gif Otóż mój mąż patrzy na mnie już jak na wariatkę. Kochamy się bez zabezpieczenia już jakieś dobre pare lat ale zazwyczaj był to stosunek przerywany, a od dwóch miesięcy już tak nie uważamy usmiech.gif Cykle mam 28 dniowe jak w zegarku, praktycznie co do godziny. Okres spóźnia mi się 3 dzień. Dziś robiłam wieczorem test i negatywny (nawet bledziutkiej kreseczki). Od kilku dni mam temperature 37-37.3 boli mnie brzuch czasem jak na @ a czasem inaczej. Jest mi niedobrze kilka razy dziennie tak od czasu kiedy powinna być @. I co dziwne bolą mnie tylko sutki, a zawsze bolały całe piersi. Śluzu mam bardzo mało biało żółtego jednak na pewno nie jest to infekcja. Co o tym myślicie bo nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia czy możliwe żeby testy się myliły. usmiech.gif
    Pozdrawiam

    nowinka92
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wczesna ciąża (niskie stężenie bety) i testy nie wykryły. Czekaj albo zrób badanie krwi :) trzymam kciuki !

    nowinka92 lubi tę wiadomość

  • nowinka92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do poniedziałku jak nie przyjdzie zrobię jeszcze jeden rano: ) no kurczę ciężko tak o tym nie myśleć najchętniej rovilabym test codziennie

    nowinka92
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny czekam do miesiaczki. zobaczymy nie testuje na razie nie wiem czemu ciagle brzuch boli ,dzien w dzien taki napiety jest kluje troszke. Mam duzo stresu teraz bo prace zmienilam wiec nie wiem o co chodzi. moze cos jest. jedynie co to ciagle chce mi sie spac i zero koncentracji nie moge sie skupic na nowej pracy :(

  • nowinka92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wcześniej nie ma sensu ja też testowalam kilkukrotnie i bez efektu szkoda kasy i nerwów. Też jestem zmęczona w tym tygodniu 2 razy zaspalam do pracy co mi się nigdy nie zdążyło :d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 10:22

    nowinka92
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ