X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Witaminy w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

Witaminy w pierwszym trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julka99 Autorytet
    Postów: 322 290

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie witaminy ciążowe polecacie w pierwszym trymestrze ciąży, obowiązkowo żeby w składzie miały metylowany kwas foliowy ❤️

    https://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5erotnsvky.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3skjouf04tpy1.png

    👩🏼 ’99 r.
    03.07.2018 - Mikołaj 🧒🏼💙
    21.09.2021 - Ignaś 👼🏼🤍
    09.02.2022 - Aniołek 👼🏼🤍
    03.04.2022 - ⏸🌈
    13.04.2022 - 🔘 8mm 😍
    25.04.2022 - 👶🏼 0,74cm i ❤️ (6+6 z om, 6+4 z usg)
    16.05.2022 - 👶🏼 3,16cm (9+6) ❤️
    MTHFR (hetero)
    PAI-1 (homo)
    💊 Euthyrox N50, acard 75, duphaston, pregna , neoparin 0,4
  • Andżelikax Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 lipca 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wiem że wątek był stworzony dosyć dawno ale może komuś się jeszcze przyda 😄 ja polecam "prenacare complete dla kobiet w ciąży i karmiących piersią"

  • polcia.es Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 21 lipca 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Pani ginekolog przepisała Prenatal uno :) Do tego sama suplementuje inozytol i mówiła, że śmiało mogę brać, ale u mnie niedoczynność tarczycy i pcos, przez co mam tez zwiększoną dawkę euthyroxu, ale to inna bajka :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ