X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wzdęcia na początku ciąży
Odpowiedz

Wzdęcia na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 24 lipca 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czy na początku też się zmagałyście z dużymi wzdęciami? Mam brzuch jak balon normalnie i już nie wiem co robić, żeby trochę się pozbyć tego ciężkiego uczucia.
    Macie jakieś domowe sposoby na to, czy może macie do polecenia jakieś bezpieczne środki dla ciąży?

  • Gama Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 31 lipca 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można brać leki z simeticonem np. Espumisan.

    Madzia35 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ