X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr za wysokie tętno w I trymestrze - ponad 180
Odpowiedz

za wysokie tętno w I trymestrze - ponad 180

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • brazbol Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedwczoraj miałam usg, równo 10 tc, tętno dziecka 190, znacznie ponad normę (norma do 180). Lekarz uspakajał, ale mam być u niego za tydzień znowu. Czytałam w internecie o za wysokim tętnie, jestem przerażona. czy któraś z Was spotkała się z tętnem powyżej 180 w I trymestrze?

  • Karola993 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tydzień temu byłam również u lekarza , jestem w 9 tygodniu ciązy . Moje maleństwo miało 188 i tez troche bylam przerazona ale lekarz uspokoił mnie i powiedział ,że tetno bedzie malało i ,że to normalne ..
    Nie stresuj się i nie wkładaj sobie do głowy zbyt duzo to bardzo działa na Dziecko!;)

    Pozdrawiam!;)

    Czekoladowa
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w 9-tym tygodniu 185 i z tygodnia na tydzień malało. Gorsze jest zbyt niskie tętno.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ