X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zachcianki w 1 trymestrze
Odpowiedz

Zachcianki w 1 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Rebeca Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 10tc i zachcianek do wczoraj nie miałam nic a nic...

    Ale wczoraj tak mnie naszło na nektarynki i zjadłam chyba ze 4 duże i jeszcze nie całkiem dojrzałe. Do tego zjadłam pół arbuza i chyba z pół kg czereśni. Nie chcecie wiedzieć co działo się ze mną kilka godzin później... ;)

    Never again!

    Aniołek 18.07.2016 <3
  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 10 lipca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyślam się ;). Mnie też na początku strasznie ciągnęło do owoców (w sumie dalej ciągnie, chociaż już nie tak mocno na szczęście). Najgorsze, że tak naprawdę owoców nie powinno się w ciąży jeść więcej niż 400g dziennie, a to wszystko tak kusi... :P

    AKUxp2.png
  • Rebeca Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo naprawdę nie powinno się jeść więcej owoców niż 400g dziennie? Nie wiedziałam o tym... A czemu tak? :/

    Aniołek 18.07.2016 <3
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 lipca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam pochłaniam owoce na kilogramy. Kiedy, jak nie teraz, kiedy sezon na najlepsze jest?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno za dużo cukru ;). Fruktoza w nadmiarze może uszkodzić wątrobę i sprzyja rozwojowi cukrzycy. Lepiej warzywka jeść. Tyle, że owoce w sezonie to wielka pokusa, więc nie zawsze udaje mi się przestrzegać nakazów gina :P.

    AKUxp2.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ