X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zaparcia
Odpowiedz

Zaparcia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 19 marca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w 10 tyg. i od kilku dni nie mogę się wypróżnić, macie na to natualne sposoby (bez suszonych owoców, nie jestem w stanie ich nawet powąchać, biorę gryza i wymiotuję). Bardzo proszę o pomoc, do ginekologa umówiłam się na jutro dopiero

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 19 marca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surówka z selera lub innych korzeniowych warzyw, jogurt, niektóre dziewczyny chwalą sobie też kiwi. Mi gin. przepisał syrop Lactulosum.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 19 marca 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia20 wrote:
    Hej, jestem w 10 tyg. i od kilku dni nie mogę się wypróżnić, macie na to natualne sposoby (bez suszonych owoców, nie jestem w stanie ich nawet powąchać, biorę gryza i wymiotuję). Bardzo proszę o pomoc, do ginekologa umówiłam się na jutro dopiero

    Nie znam lepszej metody niż najeść się kapusty gotowanej, np bigosiku i popić szklaneczką mleka. Mnie to zawsze tak czyści, że zastanawiam się czy tym razem kibel przetrwa, a potem muszę go wentylować 2h :D

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za rady ale nazarlam się kapusty z marchewka (na laktozy mam silna alergie) zapiłam to wodą z cytryna i miodem i o dziwo nadal nic a raczej jest o wiele gorzej, dzisiaj byłam u ginekologa i właśnie siedzę w szpitalu w oczekiwaniu na lewatywe... Potem będę brała leki :/ czemu moje nie narodzone dziecko chce wykończyć mamusie :( ale czego się nie wytrzyma dla tego maleństwa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ