Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ankieta dotycząca spożywania żelaza i kwasu foliowego wśród kobiet w ciąży
Odpowiedz

Ankieta dotycząca spożywania żelaza i kwasu foliowego wśród kobiet w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monika2105 Nowa
    Postów: 10 1

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach . Celem badania jest poznanie wiedzy i nawyków żywieniowych dotyczących spożywania suplementów diety i produktów spożywczych zawierających żelazo i kwas foliowy wśród kobiet w ciąży. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane do napisania pracy magisterskiej.


    Bardzo dziękuję za pomoc <3
    https://goo.gl/forms/8EgRZKFYHYceeV1E2

  • Qumish Autorytet
    Postów: 317 220

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Wypełnione, powodzenia :)

    Monika2105 lubi tę wiadomość

    h84fwn15k5y02vr6.png
  • Dominisia Koleżanka
    Postów: 31 28

    Wysłany: 22 lutego 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypełnione :)

    Monika2105 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3ds2l0kr6.png
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 18

    Wysłany: 22 lutego 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też wypełniłam z danymi z III trymestru, bo ja już po porodzie.

    Monika2105 lubi tę wiadomość

    dqpranliwnrweqx3.png
  • Kalinkaabc Przyjaciółka
    Postów: 119 74

    Wysłany: 25 lutego 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypełnione :) przy pytaniu o uszeregowanie przydałaby się informacja o przesunięciu tych punktów do zaznaczania. Mi się wyswielily od 1 do 3 i na początku nie wiedzialam o co chodzi. A trzeba przesunąć w lewo zeby się do 8miu rozwinęło.

    Monika2105 lubi tę wiadomość

    w4sqkw7if6213jf0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ