X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Bakterie w moczu
Odpowiedz

Bakterie w moczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 20 września 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sudari wrote:
    Ja ostatecznie zostałam skierowana na posiew moczu i wczoraj dostałam telefon, że wynik jest nieprawidłowy (bakteria E.coli w liczbie 10^6...). Mam się dziś pilnie udać do lekarza, pewnie dostanę receptę na antybiotyk... Także wyniki niestety nie były spowodowane błędnym pobieraniem moczu tylko zakażeniem :/

    Czy ktoś stosował antybiotyk w takiej sytuacji i coś może powiedzieć na ten temat?



    Nawet bezobjawowe zakażenia bakteryjne u kobiet w ciązy leczy się anybiotykiem.
    Wynik powienien zawierać antybiogram tj spis antybiotyków z oznaczoną lekowrażliwością. Lekarz na tej podstawie zapisz odpowiednią kurację

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modrzewiowa wrote:
    Nawet bezobjawowe zakażenia bakteryjne u kobiet w ciązy leczy się anybiotykiem.
    Wynik powienien zawierać antybiogram tj spis antybiotyków z oznaczoną lekowrażliwością. Lekarz na tej podstawie zapisz odpowiednią kurację

    Tak też było - dostałam Augmentin 2 razy na dzień przez 7 dni. Jutro kończę kurację i w przyszłym tygodniu mam wykonać ponownie badanie moczu.

  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 21 września 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przyjmowałam Augumentin 2x7dni. Od tego czasu już dwa razy miałam robiony kontrolny posiew, ale całe szczęście wszystko jest w porządku.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ