X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Bakterie w moczu
Odpowiedz

Bakterie w moczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 20 września 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sudari wrote:
    Ja ostatecznie zostałam skierowana na posiew moczu i wczoraj dostałam telefon, że wynik jest nieprawidłowy (bakteria E.coli w liczbie 10^6...). Mam się dziś pilnie udać do lekarza, pewnie dostanę receptę na antybiotyk... Także wyniki niestety nie były spowodowane błędnym pobieraniem moczu tylko zakażeniem :/

    Czy ktoś stosował antybiotyk w takiej sytuacji i coś może powiedzieć na ten temat?



    Nawet bezobjawowe zakażenia bakteryjne u kobiet w ciązy leczy się anybiotykiem.
    Wynik powienien zawierać antybiogram tj spis antybiotyków z oznaczoną lekowrażliwością. Lekarz na tej podstawie zapisz odpowiednią kurację

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modrzewiowa wrote:
    Nawet bezobjawowe zakażenia bakteryjne u kobiet w ciązy leczy się anybiotykiem.
    Wynik powienien zawierać antybiogram tj spis antybiotyków z oznaczoną lekowrażliwością. Lekarz na tej podstawie zapisz odpowiednią kurację

    Tak też było - dostałam Augmentin 2 razy na dzień przez 7 dni. Jutro kończę kurację i w przyszłym tygodniu mam wykonać ponownie badanie moczu.

  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 21 września 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przyjmowałam Augumentin 2x7dni. Od tego czasu już dwa razy miałam robiony kontrolny posiew, ale całe szczęście wszystko jest w porządku.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ