X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból miesiaczkowy w 2 trymestrze
Odpowiedz

Ból miesiaczkowy w 2 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vanilia120 Autorytet
    Postów: 298 143

    Wysłany: 28 lutego 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 17 tygodniu ciazy. Od dwóch dni mam bole podbrzusza jakbym miała dostać okres. Jednak są one delikatne. Czy Wy też miewacie takie bole? Nie wiem czy to normalne i jest związane z rosnącą macicą czy jednak powinnam się martwić.

    0b1298a846.png
    d9rgk6nlgu4atc8w.png

    08.08.2016 - ciaza obumarla w 9 tygodniu :(
    Mthrf c667, pai-1, pco

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosnąca macica. Ale tak tez objawiaja się skurcze Braxtona-Hicksa. Przede wszystkim powinny byc wlasnie krotkie i delikatane, nie powinny bolec. Jesli są 2 dni non stop to ja jednak zglosilabym sie do lekarza.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ