X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Czy ginekolog powinien dać prywatny numer telefonu?
Odpowiedz

Czy ginekolog powinien dać prywatny numer telefonu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Pani dr sama mi na karcie ciazy zapisala swoj nr tel i kazala dzwonic jesli by sie cos dzialo. Dostalam tez mejla do niej, aby wysylac wyniki badan i jesli mam jakies pytania, ktroe nie wymagaja natychmiastowej konsultacji, to mam pisac. Mowila tez, ze lepiej zeby zadzwonic do niej i sie dopytac, niz czytac w necie.

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 26 maja 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocimięta wrote:
    Dziewczyny, przecież telefony, które dostajemy to są właśnie ich służbowe numery - dla pacjentek i współpracowników... ;). Nikt mądry nie da przecież swojego prywatnego nr, tego który używają dzieci żona itp.. Mają dodatkowe komórki do tych spraw, żeby ich nie niepokoić na prywatnych numerach.


    Dokładnie :-) Mój gin na pieczątce ma numer telefonu, dodatkowo ma stronę internetową prywatnego gabinetu, i tam też jest ten numer + stacjonarny.
    A telefon odbiera bez problemu do 4 sygnałów :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ