X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr (Duże) Sklepy dziecięce.
Odpowiedz

(Duże) Sklepy dziecięce.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2015, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Powoli, powoli zaczynam zastanawiać się nad wyprawką. Jako, że nie lubię za bardzo zakupów chciałabym się udać do jakiegoś, najlepiej dużego sklepu dla dzieci gdzie znajdę wszystko - począwszy od smoczków, butelek po wózki, wanienki, łóżeczka i inne potrzebne dla dziecka. Interesują mnie okolice Katowic/Gliwic/Bytom/Zabrze/Jastrzębie, no generalnie Śląsk ;) Czy któraś z Was wie o jakimś sklepie i mogłaby podać namiary ?
    Z góry dziękuję ;)

• Aga23 Ekspertka

Wysłany: 30 września 2015, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukaj hurtowni :) Ja u siebie mam dużą którą uwielbiam ale mieszkam w świętokrzyskim.

Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2015, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świętokrzyskie też może być ;D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ