X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr krwawienia/plamienia w 2 trymestrze
Odpowiedz

krwawienia/plamienia w 2 trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 19 lutego 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka u mnie tak zle i tak nie dobrze. Za 1 razem wlasnie jadlam kiwi i mialam biegunke, wtedy mnie ten brzuch bolal. Ehh odbiera mi to wszystko cala radosc z ciazy

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. I ja dołączam się do wątku. W środę miałam bardzo obfite brązowe plamienie. 7 godzin przesiedziałam na ip. Okazało się, że łożysko dotyka ujścia szyjki. W 10 tygodniu tez po plamieniu, lekarze ostrzegali, że kosmówka jest nisko, ale była 1,5 cm nad ujściem. Na ostatniej wizycie u gin łożysko już było 1,8 cm nad, a po grypie żołądkowej i napinaniu brzucha przy wymiotach i biegunce obniżyło się jeszcze bardziej.
    Jedyne pocieszenie to to, że szyjka długa i twarda. Sytuacja jest jednak bardzo stresująca.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opozniona witaj. Pamietam cie z forum ovu ;)

    Ja tez sie stresuje i boje ciagle ze zaczne znowu plamic. Oszczedzam sie chociaz lekarze mi nie mowili nic o lezeniu.

    Ehh wspierajmy sie nawzajem :) bedzie dobrze!

    opóźniona lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEjka Nowatorka ;)
    Co u Ciebie kochana?
    u mnie ogolnie wszystko ok Malutka kopie coraz mocniej czuję ją już nawet w dzień Wcześniej jedynie w nocy teraz daje popalić nawet w dzien :) przyjemne uczucie <3

    W Wtorek na badanie i znów będe widzieć moje maleństwo . Nie umiem sie doczekać bo żyje z nadzieją że nie powieksza się tam nic o tym co Ci wspominałam i będzie dobrze Trzymaj za mnie i Moja niunie kciukasy bo strasznie sie tego boje ....

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 22 lutego 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kamenka. Trzymam kciuki za wtorek. Napisz potem jak poszlo. Mysle ze beda to dobre wiesci :) Ja mam polowkowe w czwartek.

    To super ze czujesz juz czesto ruchy. Ja juz w sumie czuje caly czas z przerwami ;) przynajmniej to nas uspokaja ze dzidzia dobrze sie ma :)

    U mnie psychicznie trocge lepiej chociaz jak mnie brzuch zaboli to mam stracha dalej no i do kibelka tez nie lubie chodzic ale coz zrobic. Trzeba sobie z tym jakos radzic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 06:52

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO w czwartek no proszę jak ten czas leci - Bee trzymać kciuki za Ciebie ;-) A na która godzinkę idziesz?

    Ja dziś okropnie śpiąca rano byłam w laboratorium na badaniach kontrolnych krwi itd i chodzę jakaś śpiąca wciąż bym tylko spała....

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam na 3 a ty na ktora masz? ja juz mam dosc siedzenia w domu sama, szkoda ze nie moge pracowac.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ide rano na 8:30 badz myslami ze mna :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 26 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w szpitalu od zeszłego piątku. Wczoraj dopiero mnie wypuścili. Krwawiłam. Kazali leżeć plackiem. Do tego doszło jakieś bezobjawowe zapalenie i miałam antybiotyk dożylnie. Teraz nawet nie plamię, ale do 11 marca do wizyty mam leżeć i się oszczędzać. Ale się strachu najadłam. Myślałam, że to już koniec jak krew zobaczyłam. A Dzidziuś szalał w brzuchu jakby nigdy nic. Całe szczęście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 09:05


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opóźniona wrote:
    Byłam w szpitalu od zeszłego piątku. Wczoraj dopiero mnie wypuścili. Krwawiłam. .

    A z jakiej przyczyny krwawiłaś? Mocno się lało?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opozniona rozumiem cie. Ja tez wtedy juz myslalam ze to koniec a mala jak sie okazalo bardzo wygodnie sie wyginala i nic jej nie bylo :) wczoraj bylam na polowkowym i wszystko ok. Ja juz nie plamie narazie ale sie oszczedzam

    opóźniona lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 27 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    A z jakiej przyczyny krwawiłaś? Mocno się lało?
    Prawdopodobnie z łożyska z jakiegoś naczynia, bo dochodzi do szyjki macicy. Lekarze coś mówili też o krwiaku, ale ciężko było się cokolwiek od nich dowiedzieć.
    Polało się jak na @ średnią. Tylko, że jednorazowo wszystko. Potem to już resztki schodziły i było plamienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 11:31


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli łożysko dochodzi do szyjki macicy, to jest przodujące?

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 28 lutego 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Jeśli łożysko dochodzi do szyjki macicy, to jest przodujące?
    Po 20 tygodniu dopiero można mówić o łożysku przodującym. Jak macica rośnie to łożysko może się jeszcze podnieść.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie trochę pocieszyłaś, bo moja kuzynka ma taki właśnie problem, a jest na tym samym etapie ciąży co ja. Martwi się biedaczka, bo jeszcze ma krwiaka na łożysku. Lekarz kazał jej leżeć.

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 28 lutego 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 10-11 tygodniu nie ma jeszcze łożyska. Dopiero się formuje. Pewnie chodzi o krwiaka na kosmówce. Leżenie i duphaston powinno pomóc.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ