Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Nadciśnienie
Odpowiedz

Nadciśnienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) czy któraś z Was zaczęła mieć problem z nadciśnieniem pomimo braków objawów przed ciążą? U mnie zaczęło skakać powyżej 100 rozkurczowe, odczuwam ból i zawroty głowy, do tego mi słabo i uczucie jakby ktoś siedział na klatce piersiowej, mam wrażenie, że się uduszę :/ po kolejnym napadzie pojechaliśmy na SOR, gdzie stwierdzili, że dopóki ciśnienie skurczowe nie wynosi min. 150, to mam się nie martwić... I, że to pewnie że stresu. Tylko, że ja nie mam stresu...W maju mam wizytę u kardiologa. Nikt nie wie, jaka jest tego przyczyna.

    f2wl4z17q60magcw.png
  • Astarte Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 maja 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez serduch kołacze, cisnienie 130/99 bylam u kardio- arytmia, zrobi mi holtera i dal leki wyciszajace serce. Jesli holter bedzie nie ok czeka mnie cesarka. Daj znac co ci lekarz zalecił.

  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 1 maja 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astarte, takie ciśnienie u Ciebie się powtarzalo, czy miałaś wahania? Jak długo masz nosić holter?

    f2wl4z17q60magcw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ